Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van, hogy párom velem...

Miért van, hogy párom velem kedves, türelmes a lányával meg türelmetlen és mogorva?

Figyelt kérdés
Mintha két teljesen más ember lenne. A lányához soha nincs egy kedves szava sem, türelmetlen vele, soha semmit nem magyaráz el neki és ami nagyon zavaró, hogy folyamatosan utasítgatja. "ne menj oda! Itt állj meg! Haladjál! Ne ess el! Ezt csináld, azt csináld stb... Mindenért rászól, de soha nem dicséri. Nem beszélget vele, csak akkor szól rá ha valami szerinte rossz dolgot csinál. Vacsi közben is utasítgatja, hogy így harapd azt a kenyeret, egyed meg ezt is, azt is...húú ha engem így utasítgatnának szörnyű lenne. Velem viszont a szöges ellentéte. Állandóan jön hozzám, bújik, puszilgat, szépen, türelmesen beszél velem. Sokszor már nekem kínos, mert látom a gyereken, hogy zavarja őt is. 4 éve vagyok velük és ez azóta így van. Most hogy kicsit nagyobb már a kislány talán jobban kijönnek, de még így se az igazi. Pedig nem rossz gyerekről van szó, nagyon szófogadó, aranyos kislány még azt se lehet mondani hogy idegesíti az apját.
2014. márc. 26. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Mert egy tapló.
2014. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Mert nem igazán szereti a gyereket,nyűg neki vele foglalkozni.

Nem vagyok az a típus,aki oda meg vissza van a gyerekekért,és sikitós-elolvadós orgazmust kap ha kiscipőcskét vagy babaruhát lát , de ha egy férfi így viselkedik,ráadásul a saját lányával,az ő vérével,hát nekem ez nem férne bele.

Reméljük te nem szeretnél tőle gyereket ?!

2014. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Csodálom, hogy neked eszedbe sem jutott a gyereket megvédeni, esetleg odahívni magatokhoz játszani stb. Fura egy anya vagy. Egyéltalán te vagy a kislány anyja?
2014. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű a magyarázat. Tőled kapja a puncit. Szóval gondold mg, hogy akarsz-e vele gyereket.
2014. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a kislány anyja, de én vagyok vele már évek óta az anyja sajnos lelépett és évek óta a tájukra se nézett. Én normálisan foglalkozok a kislánnyal, szeretem nagyon csak zavar hogy az apja ilyen vele. Szereti a lányát nagyon, de valahogy nem tudja ezt kimutatni. Egyébként babát várok úgyhogy a válaszom az, hogy de, szeretnék gyereket tőle. Ahogy mondtam velem teljesen máshogy viselkedik és látom rajta hogy imádja a babánkat, mindig beszélget hozzá a pocakomban, simogatja stb. Szereti a lányát is csak nagyon türelmetlen vele és mogorva sokszor.
2014. márc. 26. 13:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg neki, hogy mocskos bunkó paraszt. Nem elég, hogy elhagyta az anyja, de még az új kapcsolatában is a saját apja lett a "mostoha".
2014. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak gratulálni tudok. 4 éve látod,hogy mekkora paraszt a gyerekével ,teljesen logikus,hogy szülsz te is egyet,aztán majd jösz ide panaszkodni,hogy egy jó szava sincs hozzá,és hogy lehet megváltoztatni..
2014. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem kell neki semmit cisnálnia vele ,addig még jó,hogy beszél és gügyög hozzá,ne haragudj,de ez nem egy nagy teljesítmény.Mindig is rosszul voltam az olyan férfiaktól,akik a "régi" gyerekeket le sem szärja. Csak akkor van a gond,ha egyszer a tiedre is ráun és ugyanígy fog viselkedni
2014. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szegény kislány, sajnálom. :(

Próbálj meg a pároddal finoman beszélni, hogy másképp kellene a kislányhoz hozzáállni. Azért remélem Te másképp állsz hozzá és szoktad dicsérni. Ha már az apja nem, legalább tőled kapjon jó szót!

2014. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de én nem vállaltam volna be egy gyereket így.


Nálunk pont fordítva van a helyzet, a párom ugyan foglalkozik a lányával, de mindent megenged neki, mindent ráhagy. Mi is szeretnénk babát, de én meg emiatt nem merem beválallni, mert félek, hogy a mi gyerekünkből egy kis zsarnok lesz a férjem mellett.

2014. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!