Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a férjem egy...

Normális, hogy a férjem egy napot nem bir ki az anyja nélkül?

Figyelt kérdés
34 éves,épp gyermeket várunk veszélyeztetett terhes vagyok, de neki így is mindig akad valami ami miatt az anyhához elkell menjen. Minden nap telefonon beszélnek többször is. Nekem túlzásnak tűnik, hogy egy 34 éves ferfi ne birjon ki egy napot se az anyja nélkül. Barátaival ugye szinte ugyan ez a helyzet...

2014. márc. 27. 17:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
7%

Ha mellette nem hanyagol el téged, akkor ez ne fájjon neked?

Féltékeny vagy az anyósra, vagy irigykedsz az ő kapcsolatukra?

Én is minden nap beszélek anyuval.


34N

2014. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

Úristen....

Akkor mikor jut ideje rád??

2014. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Igazából azt érzem, hogy mindenki fontosabb neki...mert ugye ha nekem segít akkor azt hallgatom aztán állandóan, ha az anyjának az normális. Mintha az anyja lenne az Istene,amit ő mond az szent amit én mondok az ugye hülyeségeket beszélek nem értek hozzá. Beszélni vele még más,de az, hogy egy napot se bír ki nélküle nekem furcsa.
2014. márc. 27. 17:30
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem normális. Enyhén szólva is túlzás. Talán túl sokáig lakott a mamahotelben és nehéz az elválás. Harcold ki magadnak a több törődést. Ne hagyd, hogy te legyél nála az utolsó.
2014. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom, ha szülsz neki, akkor szereted, és elfogadtad a hibáival együtt, nem?

Akkor most mi a baj?

2014. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Értem amit írsz, de szerintem siralmas,hogy ezt kiharcolni kell,főleg, hogy már bele is fáradtam,mindig ilyeneken veszekszünk, itthon kell feküdnöm egész nap és minden nap befekszik mellém, hogy megsimogassam utánna ide megy oda megy,az anyjához szinte minden nap.
2014. márc. 27. 17:37
 7/35 anonim ***** válasza:
9%
Lehet ha majd meglesz a baba minden megvaltozik!Lehet akkor mar tobb idot fog akarni tolteni a gyerekevel mint barki massal!a turelem rozsat terem!
2014. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Persze,hogy szeretem csak ez szerintem nem egészséges. Remelem,hogy igazad lesz és történik valami csoda...
2014. márc. 27. 18:01
 9/35 anonim ***** válasza:
63%
Hát, már van egy gyereked, most a másodikat várod, ugye tudod?
2014. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként mire számítottál, amikor teherbe estél? Hogy segíteni fog majd a gyerekkel, apaként működik? Mert erre nulla felé közelít az esély, a te nyakadba fog szakadni minden és még őt is pátyolgathatod, ha épp otthon van. Tudsz rá ilyen viselkedés mellett férfiként tekinteni?
2014. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!