Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azért vernek és fenyegetnek a...

Azért vernek és fenyegetnek a szüleim hogy elvitetnek mert szerelmes vagyok mit tegyek? 15 éves lány vagyok segitnétek nekem?

Figyelt kérdés
Veszekednek nap mint nap, a tanulásommal semmi baj mindent meg csinálok othol és veszekdnek le k.rváznak le r,.bancoznak mert szerelmes vagyok és van mikor meg is venrke hogy te nem tudod mi a szerelem mit tegyek én már nem birom
2014. márc. 30. 14:23
1 2
 1/20 anonim válasza:
83%
Beszéld meg velük! Szólj hogy nincs semmi ("olyan"), és hogy nem akarsz, és nem akar semmi "olyat". Ha komolyra fordul az ügy beszélj a nagyszüleiddel, tanáraiddal.
2014. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Tisztázzuk először, hogy mit jelent neked a szerelem, szerelmesnek lenni - mert van akinek a "megismerni" is már szexuális interaktust jelent...
2014. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem mindegy, hogy KIBE vagy szerelmes, mert ha apád barátjába, vagy a tanárodba, vagy valamilyen kábírószeres bandavezérbe, akkor érthetö, hogy nem támogatják az ötletet!!!!
2014. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs a fiuval ! mivel dolgozik és normális :) 18 éves mult a fiu tisztességes jólnevelet jó modorú nekik velem van bajuk
2014. márc. 30. 14:44
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen családi történetek vannak a szerelemi kapcsolatok terén Nálatok? A szüleid, nagyszüleid, stb. hogyan jártak? A szüleid szerelmesek egymásba?
2014. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Az a nem mindegy, hogy vernek és fenyegetnek, semmi sem válthat ki ilyen reakciót, főleg nem szülőkből.
2014. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
És mit jelent, hogy elvitetnek? Kivel, hova?
2014. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hiába beszélek velük nem érek vele semmit nem 1x nem 2x le ültem velük beszélni hogy anya apa szeretem nem ártott soha lássátok hogy bizonyit mindent meg tesz ! de semmit se érek vele ! anyának elég szennyes a multja anyát sok fiu meg ...... és apának is ! apa általában iszik haza jön meg veri ezért anyát h meg b...ta ez meg az .. utánna meg jövök én ! mindennek el hordanak én nekem ez nagyon fáj más anya és apa támogassák a gyerekeiket engem meg csak bántanak meg fenyegetnek hogy az intézetbe el vitetnek mert szerelmes vagyok a barátomba ! ütnek vernek fenyegetnek le hordanak ! nem tudom meddig birom ezt de már 3 hónapja ez megy el fogok szökni ha ez megy tovább :/
2014. márc. 30. 15:11
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát elszöknöd nem kell. Tudod, nem is annyira fenyegetés, inkább tényleg jobb lenne Neked ennél az intézetben, ott nincs ivás, verés, és szidás.

Magadtól nem akarsz oda menni? Vagy jobb rokonokhoz?

2014. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem mert akkor el veszítem azt akit szeretek :( irj már privibe légyszives :/
2014. márc. 30. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!