Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hatalmas hülyeséget csináltam....

Hatalmas hülyeséget csináltam. Mi lesz, ha megtudják a szüleim? Mit csináljak most? Elmondjam, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy fiatal tanár a suliban, eléggé jóban vagyok vele (nincs köztünk semmi "olyan", csak találkozunk néha iskolán kívül is), vannak közös barátaink.

Bonyolult, hogy miért, de tegnap eljátszotta a barátomat és azt hittem, hogy nem lesz belőle semmi baj, de a szüleim egyik ismerőse/barátja látott minket együtt és ma mondta, hogy örül, hogy van barátom és boldog vagyok, biztos anyáék is kedvelik...

Most félek, hogy ha beszél velük, felhozza és akkor nagyon nagy bajban leszek.

A tanárom/ismerősöm így is nehezen ment bele, megesküdtem, hogy soha nem fogja megtudni senki, nem fognak minket együtt látni. Erre most ez van.

Anyáékkal így is elég feszült most a viszonyom, ha még az is a fülükbe jut, hogy van egy barátom, akiről nem tudnak (amúgy nincs), akkor még rosszabb lesz.

Ráadásul ez a szitu így alapból gáz.


Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb megoldás. Úgy érzem, mindenhogy rosszul jövök ki ebből.


2014. ápr. 24. 21:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Eljatszotta hogy a baratod? Miert volt erre szukseg?
2014. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem egy filmben volt?


"Bonyolult, hogy miért, de tegnap eljátszotta a barátomat"


És ha az egyik tanárkollégába futtok bele, az mit szólt volna, hogy a tanárbácsi romantikázik a túl sok PLL-t néző diáklánnyal?

2014. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

Elb..sztad ,mikor gratulált kellett volna mondani,hogy nincs semmilyen barátod.

Ha a szüleidnek mondja, mond,hogy ő nem a barátod, és még véletlen se mond,hogy a tanárral voltál, mert nagyon nagy balhék lesznek belőle ha kiderül!

2014. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Találkoztam egy olyan emberrel, akikkel nagyon nem akartam.

Muszáj volt elhitetni vele, hogy együtt vagyok valakivel és Ő volt a tökéletes "jelölt".

Jól néz ki, művelt, udvarias és tudtam, hogy nem mondaná el senkinek, ráadásul rajta kívül nem sok embernek mertem volna erről beszélni.

Nem sok tanár van olyan helyen, ahol mi voltunk.

Ő volt az aduászom, olyan emberrel kellett odamennem, aki nem egy 16-17 éves, komolytalan srác.

2014. ápr. 24. 21:10
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Ez valahogy igy zajlott?


Te: Tanar ur! Eljatszana, hogy On a baratom?

Tanar: Persze!


Gratulalok! A tanarnak talan meg kevesebb az esze, mint Neked.

2014. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Tekintve, hogy jóban vagyunk, nem tanár urazom le iskolán kívül, de ott is kerülöm az ilyen helyzeteket.

Nem olyan a kapcsolatunk, hogy néha látom az iskolában és ennyi, akkor eszembe se jutott volna.

Van egy közös baráti társaságunk, először nem is úgy ismertem meg, mint egy tanárt.

2014. ápr. 24. 21:19
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Masik kerdes: hol voltatok? Gondolom nem muzeumban vagy konytvarban.
2014. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha elmondanák a szüleidnek, elmondod, hogy miért csinált úgy, mintha a barátod lenne. Nem tudom, mi ebben a gáz, vagy nagy dolog. Lehet én vagyok csak ilyen nyugis ember, de őszintén, minek kell ezt ennyire túlparázni?
2014. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

Nem mondanám el, csak ha visszahallják valakitől, hogy van barátod.

És akkor elmagyaráznám, hogy nincs is. Elmondanám, hogy megkértem, játssza el a barátom szerepét, de azt mondanám, hogy csak egy fiú a tágabb baráti körömből, akit nem ismernek, azt biztos nem említeném, hogy a tanárom. Arra meg csak kitalálsz valamit, hogy miért kellett eljátszania a barátodat. Akár azt is mondhatod, hogy felelsz vagy merszeztetek, és ez volt a feladat, és, ha valakivel beszédbe elegyedtél is, nem szabadott elárulni, hogy ez egy kamukapcsolat. De igazából akármit kitalálhatsz.

2014. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
ebben mi a hülyeség, nem is jártok.:D
2014. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!