Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis, ha egy 30 eves...

Normalis, ha egy 30 eves ferfi nem tudja a sajat edesanyja szuletesnapjat?

Figyelt kérdés
Evek ota nem jarnak ossze unnepelni, mert kulfoldon el. Telefonon szokta felkoszonteni, de magatol nem tudja a datumot, csak ha mas figyelmezteti. Nincs kulonosebb problema a kapcsolatukban, amirol tudnank.
2014. ápr. 30. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudja, mert mindig megmondja neki valaki... Akkor meg miért is kellene tudnia?
2014. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy kimeríti a munka, ami miatt a gondolatai szerte ágaznak ?
2014. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Erdekelne, hogy masoknal van-e ilyen. Okos, tanult, atlagon feluli iq-val rendelkezik.

En ugy erzem, azert nem tudja, mert nem erdekli.

2014. ápr. 30. 21:41
 4/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy ha az ember hullafáradtan ér haza, akkor bizony sokminden kimegy a fejéből.

Sajnos külföldön is meg kell nagyon dolgozni a pénzért, nincs kolbászból a kerítés.

De nyílván felköszöntötte a férfi az édesanyját, és az a lényeg, nem?

2014. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak is kiesik az összes dátum a fejéből. Még a saját szülinapja is.
2014. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim legalább 40 éve házasok. Mióta eszemet tudom, mindig emlékeztetni kell apát, hogy ne felejtse el az alkalmakat. Egyszerűen ezernyi más dolga van, ami fontosabb.
2014. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Gondolkoznia kell rajta.. De azért írja fel...és figyelmezteti a szgép 1 héttel előtte, ga én nm tenném.. De az enyémet sem tudja;) megerőlteti magát akkor eszébejut, ee nem 100% osan

A vicc, hogy a saját nevnapját se...pedig mi mindet tartjuk is..


28 éves..,

2014. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

A férjem is ilyen. 36 éves és soha nem tudja a családtagok születésnapját, még az enyémet is tőlem kérdi meg. Hogy sok dolga van, tény, de nekem is sok van, ez nem mentség.

Nem érdekli. Tőle aztán elfelejthetnénk a karácsonyt is. Vesz ajándékot és próbál olyat venni aminek örül a másik, de tudom, hogy nem érdekli. Szerintem ez a nevelésére vezethető vissza. Szóval az anyja magának köszönheti.

2014. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Normális. Én párom se tudja. Hónapra be tudja lőni, de a napot mindig elfelejti. Az édesapjáét is csak azután tudta megjegyezni, hogy összejöttünk. Egy napra esett ugyanis a kettő (évforduló + szülinap) és így már, hogy két esemény van egy napon, már megmaradt.

A saját névnapját is rendszeresen elfelejti. Mondjuk a múltkor én is az enyémet.


31 éves, én meg 29.

2014. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Hát van ilyen, az én férjem (pedig gépészmérnök) is elfelejti, sőt nem is tudja a születésnapokat. Ha megkérdezed, mikor született az anyja, nem tudja. Neveltetés kérdése szerintem, mert az anyja is volt, hogy elfelejtette a saját lánya születésnapját.

Engem is mindig elfelejt felköszönteni, házassági évfordulót sem tudja.

2014. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!