Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis, ha egy 30 eves...

Normalis, ha egy 30 eves ferfi nem tudja a sajat edesanyja szuletesnapjat?

Figyelt kérdés
Evek ota nem jarnak ossze unnepelni, mert kulfoldon el. Telefonon szokta felkoszonteni, de magatol nem tudja a datumot, csak ha mas figyelmezteti. Nincs kulonosebb problema a kapcsolatukban, amirol tudnank.
2014. ápr. 30. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi pl. nem tartunk névnapokat, (felénk ez nem szokás, nem MO.n élünk), ezért soha senkiét nem is tudja senki. nem vagyunk nagy szülinapozósak sem, azaz nincs tortás bulizás sem csak szolid gratuláció, így legjobb ha felírjuk. Vagyis egyvalaki írja fel és ő szól mindenkinek a közelgő szülinapokról (ez nálunk a tesóm, valahogy neki van képessége arra, hogy mindig mindenkiét tudja)

De a legnagyobb vicc, hogy a saját házassági évfiordulónk közeledtére a saját szüleim figyelmeztettek engem. Pedig imádom a férjem, csak mi az évfordulót sem ünnepljük meg külön, úgyhogy nem is figyeltük a naptárt, hogy jujujujujjjj mi közeleg...

2014. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én 32 éves öcsém a saját születésnapját is elfelejti, nemhogy másokét.
2014. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom, milyen dátum van, nem azt, hogy az a dátum miről nevezetes. Próbálom a naptárakba felírni a nagyobb eseményeket, de ez sajnos nem mindig sikerül.
2014. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem meg nem normális. Öcsém is, én is tudjuk a szüleink szülinapját, pedig mindketten napi 12 órákat dolgozunk ügyvédként 3 nyelven, nap x emberrel találkozva meg telefonála, úgy h azt sem tudom hogy hívnak mire hazaérek.
2014. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13%

Nem "nem tudja", hanem "nem emlékszik" rá. Az ő esetében helyesebb az, hogy nem akar rá emlékezni.


Nem, ez messze nem normális, mint az sem, hogy egyáltalán nem tart velük kapcsolatot (ilyenkor a szülő az eslőslegesen hibás mindig!) Az, hogy "elfelejti" a saját anyja születésnapját, passzív agresszió. Annyi ereje soha nem volt, hogy nyíltan az anyja ellen forduljon (tinédzserkori lázadás), csak annyi van, hogy elmenekült és "elfelejti" a születésnapot.


Ilyen a világon nincsen! Nem csak naptár van, de ma már olyan hűűűűűűdeokostelefonok is kaphatóak, ahol a készülék figyelmeztet minden fontos dátumra, amit beleírtál.


Aki fontos, annak megjegyzed a születésnapját, névnapját - aki nem, annak nem.


Magyarul: a srácnak az anyja nem számít - azért nem számít, mert annak idején, amikor neki szüksége lett volna anyukára, anyukának nem számított a gyereke.

2014. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A pasik alapból arra vannak kódolva, hogy a fontos dátumokat elfelejtsék. Évforduló, születésnap...stb.

Ha zavarná, hogy elfelejti, akkor felírná magának. De még csak addig sem jut el, hogy feljegyezze, mert mindig előtte szólnak neki, hogy ideje lenne készülni.

2014. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!