Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfelejtett anyáknapjára...

Elfelejtett anyáknapjára engesztelés?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem anyák napját- hiszi ezt anya. Nem felejtettem el, de nem voltam itthon egész nap. Este amikor hazaértem, elkezdtem sütit sütni, mert ők sem voltak itthon, de gyorsan eltettem a cuccokat, mert 5 perc után hazaérkeztek. Úgy tettem mintha misem történt volna, aztán összevesztem anyával valami teljesen máson, aminek a végéhez odatette h köszi h felköszöntöttem..

Nem foglalkoztam tovább a sütivel, sértődöttem elmentem a szobámba.

Ma is az orrom alá hányta.

Igazából igaza van teljesen, szar alak vagyok tudom, de most mit csináljak, mivel engeszteljem ki? Ötletek?

16/L



2014. máj. 5. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy sütivel szerettél volna készülni anyák napjára, de nem tudtad megcsinálni, mert hazajöttek, de te meglepetésnek szeretted volna.

(Ettől függetlenül mondhattad volna neki, hogy boldog anyák napját, és megcsinálod a sütit, az sem baj, ha nem lett volna meglepi.)

2014. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérsz és felköszöntöd? (közben megmutatod amit tegnap csináltál neki) Ehez tényleg gyakorikérdés kell?:D
2014. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán nem felejtetted el, de nagy ívben letojtad, az biztos, ha aznap este akartál nekiállni sütit sütni erre az alkalomra! Aztán még ezután sem volt fontos. Mindegy, hogy összevesztetek, de attól még felköszönthetted volna egy öleléssel, pár szép mondattal. Megértem, hogy anyukádnak ez rosszul esett!

Őszintén kérj tőle bocsánatot. Meg fog enyhülni, hiszen szeret, az anyád. De biztos sosem fogja elfelejteni, a tüske benne marad.

2014. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy szál virág.
2014. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3. válaszoló tényleg nem igazán foglalkoztam vele, de 2. válaszoló, 5 perc alatt te milyen sütit tudsz sütni?-.-

de köszönöm az értelmes válaszokat!

2014. máj. 5. 14:05
 6/11 A kérdező kommentje:
amúgy reggel mondtam neki h boldog anyák napját
2014. máj. 5. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,

A kedves kislany egesz nap meg csak egy telefont sem eresztett, hogy felkoszontse anyjat.

2014. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem, hogy készültél. Nem volt otthon egész nap. Este akartál sütni. Nem tudtad, hogy otthon lesznek?

Vehettél volna egy csokit, egy szál virágot. De az is elég lett volna, ha szólsz hozzá pár jó szót, ajándék se kellett volna.

Süsd meg ma a sütit és add oda neki engesztelésül.

2014. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*voltál :)
2014. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

5 perc alatt süsd meg neki az 5perces bögrés mikrós sütit ma:

[link]


A tetejére máz: olvassz pár kanálnyi vajat a mikróban és keverd ki utána cukrozott kakaóporral. Ezzel önts le. És mondd el neki a sztorit is amit leírtál.

2014. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!