Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha egy jó negyvenes...

Normális, ha egy jó negyvenes férfi a felnőtt, igen szép lányának a képeit rakja ki a lakás több helyén? Rajongás? Szeretet? Minden apa így van vele?

Figyelt kérdés
A férfi párkapcsolatban él, teszem hozzá és a nőt egy kicsit zavarja.

2014. máj. 19. 21:42
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

A lánya 27 éves, szép, okos, persze h büszke rá az apja. Engem most akar elvenni, szóval nem csak egyszerűen a barátnője vagyok. Nemrég költöztem hozzá. Most azért egy picit zavar, hogy bárhova nézek, mindenhol a lánya van.

(Ruhában van, nincs ebben semmi perverz- írom annak a hozzászólónak, aki azt gondolta rendőrségre kéne menni)

2014. máj. 19. 22:02
 12/31 anonim válasza:
93%

Nekem is nagyon szép a lányom.Én is negyvenes vagyok.Én is kirakom pár helyre a képeit.

Remélem hogy normális vagyok.

2014. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ez teljesen normális. Mi négyen vagyunk lánytestvérek, 30 fölöttiek, és mindegyikünkről van több kéne apánknak a házban. Sőt anyánknak is.
2014. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%

az a hozzàszolo nyilvàn viccelt.

Még mindig nem tudom felfogni, mi az abnormàlis ebben!

2014. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
97%

Az en edesapamnak is mindenhova ki van teve a fenykepem, sot a kamionban is van rolunk egy kozos kep es a telefonjan is en vagyok a hatterkep... Koszoni szepen 10 eve mar neveloanyam a felesege!...

24/N

2014. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%

De basszus kérdező te normális vagy egyáltalán?


Akárhány szülő, család otthonát látom, a gyerekekkel tele van egy fél fal a nagyszobában-étkezőben, aztán még az egyéb helységekben is akad elszórva, meg sok szülő még a pénztárcájában vagy irattárcájában is hord magánál.


Látszik hogy csak egy fiatal, buta, hisztis liba vagy. Egyszer lesz gyereked az életben, majd megérted, hidd el...

2014. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
97%

Dikk...nem, nem normális vazze! A szomszéd kisfiúról kéne posztereket rakjon a hálószoba plafonjára, az ágy fölé!

Mivel nem érted se a viccet se az iróniát ezért fordítok: IGEN, NORMÁLIS! És igen, apák 99%-a így van vele.


Ne legyél már féltékeny a LÁNYÁRA! Ha az én csajom lennél, már szárnyaid lennének...nem az esküvőt tervezgetnéd, hanem azt hogy melyik legyen a következő férj-jelölted...

2014. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
80%
Gyakori, hogy a szülő rajongásig szereti vele ellenkező nemű gyerekét és ez nemcsak anya-fú, hanem apa-lány kapcsolatban is létezik. Az érzelmeket nem lehet pontosan kategorizálni, ezért aztán vannak ilyen szélsőséges esetek is. Legfeljebb arra kell ügyelnie a szülőnek, hogy ez ne menjen a gyereke saját magánéletének, párválasztásának a kárára.
2014. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Inkább örülj neki, hogy fontos neki a lánya. Ez csak jót jelent, rád nézve is, hiszen ha valaki ápolja a családi kapcsolatait, az csak pozitívum, hiszen az írtak alapján, ti is hamar közös család lesztek. Nekem nagyobb vészcsengő lenne az, ha a gyerekeit letagadja, vagy nem foglalkozik velük, és nem büszke rájuk.

2014. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező!


Nagyon nem helyes ez a hozzáállás. A lányáról van szó, nem a volt feleségéről. A lánya mindig is fontosabb lesz, mint az aktuális barátnő. De azért egy fényképre mégsem kellene féltékenynek lenned.

2014. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!