Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan védhetném ki a következ...

Hogyan védhetném ki a következő vitákat anyukámmal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet nővérem barátja is itt lakik felünk és hát eléggé szereti a feszültséget kelteni közöttünk. .. .


De legnagyobb gond az hogy végeztem a szakmámmal és sulit váltottam át mentem estire szeptembertől kezdem mivel állítolag így nem jár nekem az árvasági segély és mivel dolgozni fogok gyors étteremben így a csládi pótlék is ugrani fog ez 45 000 ft kb. és most mindenki azt várja el tőlem hogy ezt a pénzt akkor fizessem ki anyának de nekem nem áll szándékomban mivel azért is kell dolgoznom hogy az iskolát fedezni tudjam és az ezzel járó kiadásokat..



viszont volt már a pénzből kofliktusunk.. be zárt el vette az irataimat meg kellett tőle vennem 7000 ért.


Nem tudom mi tévő legyek .. nem tudok el menni sehova nincsen meg takarított pénzem.. hogy védhetnék ki még egy vitát ami szerintem napok orák kérdése csupán ???


esti tagozat mellett bírom majd a gyors éttermi munkát?


18 L


2014. máj. 22. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

burgerben nappali mellet dolgoztam, szóval azzal nincs gond, hogy suli mellett vihető-e. a gond azzal van, hogy ahol én voltam, a munkatársak parasztok, a menedzserek meg beképzelt irigy gyökerek voltak.


a kérdés első feléhez nem tudok hozzászólni, ezt a beszélgetést mindenképp meg kell ejtenetek. max a hangerőt próbáld alacsonyan tartani.

20L

2014. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Keress egy pszichológust, aki lelkileg támogat.
2014. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Üdv az igazi való világban!

Tudod semmit sem adnak ingyen!Az hogy otthon vagy ,hogy fedél van a fejed felett hogy lehúzhatod a vécét,hogy megmoshatod a kezed hogy netezel itt,hogy eszel valamit az mind pénzbe kerül!!!Kinek a pénzébe? Eddig nem a Te pénzedbe került,mivel elkezdesz dolgozni ,itt az ideje hogy igen is kérdezd meg az anyud hogy még is mennyit adj haza a fizetésedből!Ha már vagy olyan nagy lány hogy elmenj dolgozni akkor leszel olyan nagy lány hogy visszaadod azt a sokmindent amit anyudnak köszönhetsz!Ráadásul nem csak pénzbe kerül minden ,de még munkába is mert a sültcsirke nem készül el magától...

Szóval az így kiesett pénzt ami eddig járt utánad,ezt valahonnan pótolni kell.Akarod hogy anyud menjen és vállaljon miattad még 2 állást?Dolgozza magát halálra miattad?

Na az egészben a lényeg ne legyél önző!Eddig csak magadra gondoltál,itt az ideje hogy másokra is gondolj és hogy elgondolkodj azon hogy az életben semmit nem adnak ingyen!Semmiből nem tudsz kenyeret venni a boltban,semmiből nem moshatod meg még a hátsód sem!Szóval itt nem az a kérdés hogy haza kell e adnod hanem az hogy mennyit!

2014. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Ami meg az esti tagozatot illeti...oda mindenki munka mellett megy,így egy hangyányit elnézőbbek is mert sok felnőttnek nem csak a munkával de még a gyerekekkel is kell törödniük esetleg másodállással.

Én dolgoztam főállásban és egyszerre csináltam egy estit és egy szakmát.Borzasztó volt az a 2 évem mikor nekivágtam,de megcsináltam.Semmi sem lehetetlen csak akarat kérdése!

Ami meg a gyors éttermeket illeti...ez max csak tapasztalatnak jó,életcélnak haldokló!

2014. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy le sem kell velük állni vitatkozni. Ami a te pénzed, az a tied, és pont. Állj a sarkadra és dolgozz, ha kell, költözz el és úgy dolgozz. Az én unokahúgom egy nagyon szép lány, főiskolán tanul, és mégsem esik le az aranygyűrű az ujjáról - a MC-ben gürizik a suli mellett.


És ne irigykedj ilyen veszettül a nővéred pasijára. Nem ő kavarja a sz.rt, hanem anyukád, kedvesem. (Hol van az apád? Na ugye, ugye...)

2014. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!