Dikkkk kérdése:

Alkoholista apám ver!?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok ebbe nöttem fel hogy a szüleim alkoholisták körülbelül 2. koromban jöttem rá elöször.... kisseb koromban is az anyám már idegileg kikészitett részegen, volt amikor egy müanyag tálcát tört szét a fejemen!Meg ugyebár a barátaimat is mindennek elhordja. Apám meg mindig meséli részegen a régi történeteit,hogy ő mindenkit egyedül megvert meg ő a kemény meg ilyenek. Ha szólok valamit már jön nekem... már töbször megütött utána meg jön hozzám hogy már megbánta meg ilyenek... egy kis idő mulva meg már megint jönne nekem... már egy párszor gondolkodtam rajta hogy egyszer visszaütök! csak a következményeken is gondolkodtam! megüssem?

2014. máj. 29. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

légy okosabb! Vannak családsegítők, keress fel egyet, beszélj az osztályfőnököddel és majd segítenek! Leülnek a szüleiddel beszélgetni!

Ne üss vissza, mert nagyobbat fogsz kapni!!!!

2014. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AZ erőszak nem megoldás az erőszakra, csak méginkább feldühíted. Nem tudnál inkább onnan elköltözni? Nincs egy nagynénid, keresztanyád, nagyid aki befogadna?
2014. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos nincsenek ilyen rokonaim :( akkor nem utok vissza. megprobalok minel kevesebb idot itthon tolteni!
2014. máj. 29. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom beszélj az urakkal a szám 107 ingyen és a többit ők tudják. Ha nincs mobilod bármelyik telefon fülke megteszi v odamész egyhez az utcán.
2014. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém!Beszélj az osztályfőnököddel,ő tudni fogja,hová kell fordulni.
2014. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 29. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!