Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bízik bennem az apám?

Miért nem bízik bennem az apám?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni gyúrni és Ő erre azt mondta hogy meló mellet nem fogod tudni csinálni és hogy egyszer-kétszer elmegyek és meglátom milyen nehéz akkor abbahagyom. El kezdtem tanulni gitározni is és csak azt hajtogatja hogy minek csinálom csak pénzkidobás úgy se fogod hasznát venni soha. Most mondtam Neki hogy el szeretnék menni egy angol tanfolyamra (mert a suliba németet tanultam) és azt vágta a fejemhez hogy én ahhoz hülye vagyok! Ne gyertek olyanokkal hogy mutassam meg neki hogy képes vagyok rá, mert tudom hogy képes vagyok rá csak hát elég rosszul esik.

21F



2014. máj. 30. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
apád hülye.
2014. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
21 évesen ideje lenne önállósodni és saját döntéseket hozni az életedről. nem gondolod?
2014. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az öregek már csak ilyenek...
2014. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es Tudom hogy hülye

2-es Önálló döntéseket hozok csak rosszul esik hogy nem támogat semmibe!

2014. máj. 30. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Már felnőtt vagy. Ha nem képes támogatni - tudom hogy nehéz - akkor próbáld meg más 'fiókba' helyezni az ő véleményeit. Az angolba meg fogj bele mielőbb, míg van időd, s kedved hozzá :D
2014. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!