Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akit egyedül...

Van itt olyan, akit egyedül nevelt fel az édesanyja, (vagy ismerte az apját, tudta hogy ki, vagy nem is ismerte) és nem hiányzott neki soha a másik szülő? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiányzot,de kíváncsi voltam rá.
2014. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hány éves korodban kezdett el érdekelni?
2014. jún. 6. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:
mindig érdekelt,de csak az egyetem végén léptem konkrétan
2014. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egyedül nevelem a kislányom, sosem látta az édesapját, de hiányolja, fôleg hogy az oviban van családos program is évente 4 kb... Mindig kérdezi, hogy 'és az én apukám hol van?' ... Kitalált egy történetet is róla, azt meséli mindenkinek.... Úgy indult, hogy meghalt, mára már nagyon messze dolgozik és csak néha jön haza...
2014. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A gyerek hozzáállása nagyrészt úgy alakul, amit lát a vele maradt szülőtől...ha anyuka megszenvedi, a gyerek is megfogja...az ovis korszak valóban nehéz, mert ott szembesülnek azzal, hogy máshol máshogy van...ha ott jól vészelik át, akkor könnyebben emészti a gyerek...
2014. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Èn sem làttam apàmat mert megölte magàt mielôtt megszülettem. Amùgyanyàmat is ki akarta nyírni meg engem is. (Megmèrgezte magàt ès a terhes anyàmat is)
2014. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Igen, én!
2014. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem apámat.:) És kiskoromban egyszer elmondta anya..aztán ez ilyen tabu volt..majd egy két éve hozódott fel..konkrétan elzavarta anyut,hogy őt hagyja békén ezzel..mármint a gyerek dologgal:)) Néha ha eszembe jut akkor rossz, vagy ha barátnőm áradozik az apujáról ..vagy kíváncsi vagyok néha,hogy milyen lehet apával is élni..de nekem már ez a természetes.Nem érzem magam emiatt "sérültnek" vagy akármi.. és nem is érdekel, ez van sprite:DDDD 20L :)
2014. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a kislány 6 éves, 2 éves kora óta nem látta az anyját. Van pár emléke róla, de különösen nem hiányzik neki, nem kérdezgeti. Mostanában 1x-2x volt olyan elszólása hogy neki meghalt az anyukája bár ezt nem tudom honnan vette a kis agyába, mert senki nem mondott neki ilyet és nem is igaz.
2014. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hat mint fiu, nekem rossz volt, foleg kicsit idosebb koromba, egyreszt anyaval sok dolgot nem lehet megbeszelni, masreszt amit apa tanithatott volna (en szeretem magam intezni otthoni dolgokat, nem mint a mai fiuk, meg izzot se tud...tiszt kiv) szoval magam tanulgattam, aztan idosebb barattol, ja meg kb 0 szerszam itthon, persze mar szinte minden van, de akkor is sok penz stb.

bar ugy latom sajnos, a fiukat ilyenek mar nem erintik...

2014. jún. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!