Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg, hogy mellpla...

Hogy mondjam meg, hogy mellplasztikát szeretnék szülinapomra, ha nem akarom, hogy megint pszichiáterhez járassanak?

Figyelt kérdés

Hamarosan 18 éves leszek és szeretnék picivel nagyobb melleket, mert a mellem az egyetlen, amivel még elégedetlen vagyok.

Viszont már jártam pszichiáterhez (étkezési zavar miatt) és nem szeretném, ha azt hinné apa, vagy anya, hogy megint tökéletes akarok lenni és ezért újra bekattanok.



2014. jún. 13. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Miért a nagy cicikkel nem tökéletes akarsz lenni? Megfelelni egy ideának? Hogy nőnek nézzenek?


Pedig de. Tökéletes akarsz lenni. Ha nem akarnál elfogadnád magad, de te inkább műtétre fecsérled pénzed (szüleid pénzét) és az idődet.

2014. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen előélettel úgysem fogják neked ezt ajándékozni, meg talán amúgy sem, kicsit drága ajándék lenne egy szülinapra.
2014. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jobban érezném magam akkor, ha nagyobbak lennének a melleim.

Nem jelent gondot egy ilyen beavatkozás kifizetése...

Autót kaptam csak azért, mert meglett a jogsim.

Szerintetek akkor egy ilyet nem fizetnének ki?

2014. jún. 13. 15:43
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem fizetnék ki, mert azt gondolnák, hogy megint valami testkép-zavarod van. De te ismered a szüleidet. Mit tudom én, hogy a felső tízezerben mit finanszíroznak a szülők?
2014. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Éppen ezért kérek itt tanácsot, hogy ne gondolják ezt.
2014. jún. 13. 15:46
 6/12 anonim válasza:
74%
szánalmas...
2014. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
21 éves korig fejlődik a szervezet, azt hiszem ez a korhatár is a plasztikánál. Amúgy pedig felesleges, nem leszel népszerűbb, max egy üresfejű csitrinek néznek. Fogadd el magad vagy ha hízol, akkor is nőnek.
2014. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Én meg mit nem adnék, ha kisebb lenne mellem! Minek akarsz, felesleges, főleg, x év után cserélni is kell a szilikont.

Amúgy meg ha testkép zavarod van, nem is érdemes.

2014. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Még 18 sem vagy. Még nőni fog a melled, én 23 vagyok, a te korodban 70-es kosárt hordtam, aztán elkezdtem normálisan enni meg sportolni és 80-as lett a méretem. Úgyhogy nem kell már rögtön fejvesztve szaladni a kés alá...
2014. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Engem is azzal etettek 18 éves koromban, hogy még nőni fog a mellem, majd a táplálkozás, majd a sport blablabla...

Biztosan van akinél ez beválik nálam sajnos nem, de ettől függetlenül nálad még bekövetkezhet.

Ne figyelj azokra akik ezért azt mondják rád, hogy szánalmas vagy.

Ha nem óriás cickókat akarsz műttetni magadnak hanem csak egy kicsit formásabb, esztétikusabb, nagyobb cicit azzal semmi baj nincs, DE még nincs itt az ideje.

Bár 18 vagy úgyhogy biztos nem az én véleményem lesz a döntő, de 18 évesen valóban nagyon nagyon korai és hidd el semmiből nem maradsz ki ha vársz vele még 2 évet.

2014. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!