Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarják egyes szülők...

Miért akarják egyes szülők illedelmes, nyuszi biorobotoknak nevelni a gyereküket, amikor az ilyenek sikertelenek az életben?

Figyelt kérdés
A gátlástalan, önző, erkölcstelen emberek mindig jobban boldogulnak az életben. Miért nem akarják egyes szülők, hogy sikeres gyerekük legyen?

2014. jún. 25. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Látom nem csak az én erkölcsi problémám ez:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2014. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Bolond vagy kérdező.
2014. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

"A gátlástalan, önző, erkölcstelen emberek mindig jobban boldogulnak az életben."


Egy ideig.


Aztán mindenkinek benyújtják a számlát...

2014. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Sün!! ***** válasza:
67%
Én úgy gondolom, hogy ha bár nem vagyok erkölcstelen és gátlástalan, viszont kiállok magamért, akkor lehetek sikeres. Ezek a negatív jelzők csak rövid távon teszik sikeressé esetleg az embert. Viszont aki a sikerességen csupán a munkában való előrejutást érti, az hamar ki fog égni. A párkapcsolat és az emberi kapcsolatok legalább annyira fontosak a sikerességben. Gondolj egy gyerekre. Akkor érzi magát jól, ha a társai között viszonylag elfogadják, de legalábbis nem negatív tulajdonságok miatt közösítik ki. Ez után jön csak általában a tanulásban elért sikeresség. Nem tudom mit értesz pontosan a "nyuszi biorobot" szó alatt, de vicces az elnevezés :)
2014. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Lehet,, hogy az önző, erkölcstelen, gátlástalan emberek jobban boldogulnak az életben, de utálja őket mindenki. Ha leesnek a lábukról, a kutya sem fogja rájuk nyitni az ajtót és senkit nem érdekel, hogy vannak.
2014. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Engem úgy neveltek kb. mint egy csernobili fertőzöttet. Nem játszhattam a többi gyerekkel, mindig mindenemet (játék, édesség, könyv) oda kellett adnom másnak, sosem kiabálhattam, szólhattam vissza senkinek. Ennek meg is van az eredménye...Nincsenek barátaim, nem beszélek senkivel sem, mindenen elbőgöm magam. Csak azok szólnak hozzám, akik megsajnálnak. A vitákban sem tudom megvédeni magam, néha valaki sajnálatból megteszi helyettem, de egy idő után mindenki megunja és én sem várhatom el senkitől sem. Tulajdonképpen magam olyanra neveltek mint egy autoimmun kór, saját magamat teszem tönkre.
2014. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

"Aztán mindenkinek benyújtják a számlát..."


Miért nyújtanák be? Az élet nem népmese. Érdekes módon az X6-osokban sosem a szentek pöffeszkednek, hanem a maffiózók. Igenis jogos a kérdés.

2014. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Jaj azért a börtönt azok nem ússzák meg előbb vagy utóbb utolsó mind oda kerül.
2014. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

"Jaj azért a börtönt azok nem ússzák meg előbb vagy utóbb utolsó mind oda kerül."


Jesszus, micsoda álomvilágban élsz...

2014. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
A normálisabb szülők nem akarják hogy a gyerekük "gátlástalan, önző, erkölcstelen" legyen, nem ebben rejlik a siker titka. Akiknek még fontosak az emberi értékek, azok a gyerekeiket is úgy nevelik hogy ne tapossanak le másokat és ne használják ki gátlástalanul az embereket. Azok is boldogulnak az életben akik valami használhatót tanulnak és hajtanak, szorgalmasak, és ráadásul még a gerincük is megmarad.
2014. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!