Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más városban élők, milyen...

Más városban élők, milyen időközönként jártok "haza", vagy találkoztok a ti városotokban a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Mióta éltek külön? Szinglik vagytok, vagy családotok van? Mennyi időre maradtok, ha mentek? És milyen messze van az ő otthonuk?

2014. jún. 27. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a fővárosba költöztem egyetem miatt, hetente jártam haza. 1 vagy 2 napra. Ha valami programom volt, legritkábban akkor is 2 hetente. A nyári szünetben többet voltam otthon, ha épp nem dolgoztam. 100 km-re laktam a szülőhelyemtől.


Mióta külföldön élek a férjemmel évi 3x megyünk haza 1 hétre és a szüleim, testvéreim is jönnek hozzánk látogatóba évi 3-4 egy hétre vagy hosszúhétvégére. Csak 900 km-re élünk, de mivel repülő nincs, autóval az út 7-8 óra.


18 éves korom óta élek külön.

2014. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,4 éve költöztünk el a menyasszonyommal,kb 100 km re.Itt vettünk egy házat,amelyben van hitel is.

Fél éve voltunk otthon,mert drága a benzin,és újjítjuk fel a házat és az sokba kerül.

De ott a Skype,és a telcsi.Többször mennénk de nem tudunk :-(

2014. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen költöztem el otthonról 1500 km-re. Régebben 1,5-2 havonta jártam haza 1 hétre. Mióta több a munka és van egy élettársam, azóta 3 havonta 1 hétre.

23N

2014. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

200 km-re élünk, havonta-másfélhavonta egy hétvégére megyünk,olyankor egy nap az én,egy nap a párom szüleinél.

5 éve élünk külön a szülőktől,de első perctől így járunk látogatni őket.

2014. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 havonta. Ami yakorlatilag az alkalmakat jelenti.
2014. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen költöztem ki Angliába, akkor évente 2-szer jártam haza, majd visszamentem Pestre, lediplomáztam, ezalatt az idö alatt 3 havonta egy hétvégére, pár éve Franciaországban élek (itt mentem férjhez), félévente megyünk haza egy hétre.
2014. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5 éve költöztem el otthonról. Az elején még egyik hétvégén az én szüleimnél, másik hétvégén a férjem szüleinél voltunk, de ritkítottuk a látogatásokat, mert drága a benzin, és szerettünk volna néhány hétvégét kettesben is lenni.

Végül ráálltunk arra, hogy havonta, másfél havonta megyünk látogatóba, attól függ, mikor milyen ünnep van.

80 km-re lakunk.

2014. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez tökjó, én is 100km-re költöztem 8 éve, és 3 hetente megyek haza két napra.


A volt csoptársaim/barátaim meg hetente hazamennek, ezért nem értettem, hogy vajon én vagyok-e a hülye.:)


26N

2014. jún. 27. 14:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 50km-re élünk, eddig 2-3 hetente mentünk, de most minden hétvégén aug. végéig, mert lesz egy verseny, amire a férjem csak ott tud készülni. Havi 20e ft-unkba kerül (benzin és a konditerembérlet). Az én szüleimnél alszunk ilyenkor, de páromékhoz is megyünk napközben, mert egy városban vannak.
2014. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi havonta. Néha ha közbe jön valami (páromnak szesszió, nekem munka)) akkor lehet kimarad egy hónap, vagy ha van valami esemény (lagzi, keresztelő) akkor egy hónapban kétszer is hazamegyünk, de általában havi egy. Ilyenkor maradunk 1-2 napot.



100 km-re lakunk mindkettőnk szüleitől (egy városban laknak).

2 éve lakunk együtt, 24 évesek vgyunk.

2014. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!