Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya folyton zaklat, hogy...

Anya folyton zaklat, hogy mondjam el mikor jön meg?

Figyelt kérdés
Nagyon idegsít,mert tudni akarja, hogy mikor jön meg havonta. De én nem akarom elmondani neki, sőt senkinek. Úgy érzem rám tartozik, de zaklat vele. Mit csináljak? :(

2014. júl. 2. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ez nem túl érdekes info... Ha nagyon kis fiatal vagy (13-14), lehet azért érdekli, hogy rendesen beállt-e a ciklusod...

Ha idősebb, és olcsó nő-életet élsz, lehet próbálja csekkolni, hogy felcsináltak-e.

Addig örülj, míg az édesanyád vigyáz rád, vagy tudni akarja, hogy vagy.

2014. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Én fiú vagyok, de az én anyukámnak is voltak ilyen idegesítő kérdései. :)

És tényleg azért csinálja, mert aggódik érted. ;)

2014. júl. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Nálam természetes volt, hogy szóltam mikor jött meg, sőt éveken keresztül közös naptárba jelöltük. Soha nem volt ebből kifolyólag semmi vitánk. Aztán most, hogy már rendesen beállt szinte egyszerre van meg anyumnak, ès nekem is, sőt még a legjobb barátnőmnek is.

Igenis rá is tartozik, hogy neked mikor van meg,mert ha nem tévedek még nincs saját kereseted, hogy fedezd a betétet, tampont.

Örülj neki, hogy érdekli mi van veled. Ja, és becsüld meg, és szeresd az összes hülyesége ellenére is, hisz sosem tudhatod mikor ragadja el tőled a sors.


17/L

2014. júl. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Milyen anya is lenne, ha nem érdeklődne. Egy jó anyának ez a kötelessége. Ugyanúgy, mint a fiúknál törődni a fityma működéséről. De úgy látszik, te valami ferde vagy és ezt még nem érted.
2014. júl. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg neki aztan helo! Vagy te is olyan vagy aki a taskajaban csempeszi ki otthonrol a veres beteteket meg tamponokat, aztan alruhaban kidobod a meki budijaban?
2014. júl. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Az, hogy zaklat, az a durva. Egy jó anya max. egyszer megkérdezi, hogy rendben van-e a menzeszed, de nem zaklat vele.


Mondd meg neki egyenesen, hogy ez a te dolgod, és majd szólsz, ha szükséged van segítségre, addig boldogulsz magad is. Anyádnak egyáltalán nincs köze a menzeszedhez, mert az a te legbensőbb magánügyed. A tested része.


Egyszer mondd meg, aztán pedig, ha újra ezzel jön, nézz rá ridegen, szó nélkül fordulj el és hagyd ott. Előbb-utóbb abba fogja hagyni.

2014. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Egy anya előtt ezt nem kell szégyellni, miért ne kérdezhetné meg? Csak ellenőrzi, hogy rendben vagy-e! Nekem is voltak zűrzavarok, amikor először megjött, utána fél éven keresztül volt hogy 3 hétig is megvolt egyfolytában és végül anyum az orvoshoz vitt, kórházban beállították és utána rendben voltam. Lehet, hogy ő is csak azért kérdezi, nehogy előforduljon valami baj, amire ő nem figyel és emiatt bajod lesz. Vagy ha van barátod már, akkor biztosan azért kérdezi, mert fél hogy teherbe esel. Szerintem ha nem akarod elmondani, akkor valami jelet tegyél a naptárba, ahol ő is látja és ebből tudni fogja. Így nem kell beszélned róla, mégis közölted anyuddal. Így ő is megnyugszik szerintem.
2014. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is ezt csinálta velem, meg is kellett mutatnom minden hónapban... Amikor meg nem jött meg vitt a tiniambulanciára vért vetetni hogy terhes vagyok e, hiába mondtam neki hogy nem is szexetem senkivel. Szóval átérzem a problémádat. Csak azért csinálja mert aggódik, nem akarja hogy terhes legyél. Sok osztálytársam és ismerősöm volt aki 15-16 évesen anya lett, szerintem ezt akarja megelőzni.
2014. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

Na azért a zaklatást értelmezzük úgy, hogy párszor megkérdezte, te meg bevágtad a hisztit és az ajtót. :D

Nyilván még abban a korban vagy, amikor minden normális és természetes dolog is "ciki". Biztos betétet venni is cikinek érzed, és azt anyudra hagyod, ha tudni szeretné, muszáj-e most elszaladnia venni, vagy ráér még két hétig?

Meg egy szülő aggódik a gyerekéért. Érdekli, hogy minden rendben van-e a szervezeteddel.

Meg ha véletlen rosszul leszel, fáj a hasad, vagy szimplán csak egy hisztis fúriává válsz, jobb, ha tudja, mi bajod. Könnyebben rálegyint egy hisztire, ha tudja, hogy épp nehéz napok vannak, mint ha csak úgy ok nélkül patáliázol. :D

Egyszerűbb a békesség, ha megjön, szólsz neki, hogy "anya, megjött, munka után légyszi vegyél nekem betétet!"

2014. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy felnőtt nőnek feltűnik ha menzeszel a lánya,ugye a betétet kidobod a kukába,még akkor is ha becsavarod wc papírba azért sejtheti,amúgy meg nem tudom,ha az én lányomat ez kellemetlenül érintené,eszembe nem jutna ezzel zaklatni.
2014. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!