Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátomtól szülinapomra...

A barátomtól szülinapomra kaptam egy törpenyulat. Hogy mondjam el anyáméknak? 18/L

Figyelt kérdés

Most lettem 18 és a barátomtól kaptam egy tündéri kis törpenyuszit. Tudta, hogy törpenyúl mániás vagyok, már van is kettő, kaptam tőle még egyet:)

Csak az a baj, hogy a szüleim nem fogják értékelni, hogy hazahozok még egy nyuszit, mert túl sok helyet foglal.. (pedig egy csomó helyünk van, amit nem is használunk)

..meg mégegy nyúl, mégtöbb szag, stb.

Ráadásul nem is tudják, hogy van barátom, csak sejtik.

Persze nem utasíthattam vissza a picit, nem is akartam. Most hogy adjam elő?


2014. júl. 8. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
"nézd anya mit mentettem meg, el akarták altatni az állatboltban mert senkinek sem kellett"
2014. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt már kijátszottam 11 évesen és nem jött be.
2014. júl. 8. 21:21
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
akkor megeszitek...
2014. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az őszinteség a legegyenesebb út.

Állj eléjük mondd meg, hogy ajándékba kaptad, mit kellett volna tegyél? :-S


Azért a barátod is átgondolhatta volna, hogy mit vásárol, minek vett még egy nyulat, ha van már? :-O

2014. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha nálatok ezt így szokás..
2014. júl. 8. 21:23
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, kiváló példája, hogy miért nem ajándékozunk élő állatot.

Vagy visszaadod a barátodnak, hogy gondoskodjon ő róla, vagy a szüleid elé állsz és megmondod, mi a szitu. Sok dolgot nem tehetsz, összevissza hazudozni meg nem lenne értelme. Nagy levegő és ess túl rajta, helyetted nem tehetjük meg.

2014. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Kár pedig én egyszer így megtarthattam egy kiscicát :D

akkor mond el nekik,hogy te a gondját viseled és fel sem fog tűnni nekik

2014. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Eléjük állsz és elmondod. A barátodnak meg mondd el, hogy élőállatot SOHA NEM AJÁNDÉKOZUNK. Kivéve, ha aki adja, az tud és fog róla gondoskodni, ha kell.
2014. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
87%
nálam kiscicával volt csak betetem a többi közé persz észrevették de nem kelllet annyit magyarázkodnom és már nem tudták mondani hogy vidd vissza.
2014. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező, cuki hogy te kevencnek tartod, de azért nehogymár az legyen a beteg aki nyúlhúst eszik... Én pl most is azt eszek, olyanét akit mi neveltünk fel (nem kedvencként), nem hinném, hogy ez szégyen lenne amit sajnálni kell.

Amúgy meg mondd meg nekik, hogy nem te tehetsz róla, a párod döntött helyetted, te meg nem fogod csak úgy kirakni.

2014. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!