Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit vennétrk anyukátoknak...

Ti mit vennétrk anyukátoknak szülinapra, mondjuk egy torta mellé?

Figyelt kérdés
Valami egyszerű kellene :)
2014. júl. 16. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem venném meg a 66. pofogót ,vagy arckrémet .Itt nézelődnék: [link] ,biztos akadna valami ami érdekelhetné .
2014. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nos, en idén egy táskát fogok venni neki, azt kért. De ajándékozás hoz tudni kell az ajándékozó anyagi helyzetet, korát, a meg ajándékozott korát, érdeklődési köret, stb.
2014. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Virág, vásárlási utalvány szépen becsomagolva.

Színházjegy, kiállításra jegy, stb.

Ha van valami, amiről tudod, hogy érdekli, amit szeretne, azzal kapcsolatban is lehet keresgélni.

2014. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyukámnak tegnap volt, vettem neki egy cserepes virágcsokrot amin egy kis plussmaci van, 2 csokit (ezeket közösen a batyammal) plusz keszitettem neki 2 szett ékszert (nyaklánc, fülbevaló, gyűrű) nem nehez megcsinálni és par szaz forintból kijön :)
2014. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fizesd be egy masszázsra,hálás lesz érte!:)
2014. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most pénztárcát vettem anyukámnak szülinapjára, mert az előző kezdett szétszakadni. Örültem is neki, mert amúgy baromi nehéz kitalálni, hogy minek örülne. :) Amúgy szoktam venni színházjegyet, vagy valamilyen különleges diabetikus édességet (cukorbeteg), vagy virágot.
2014. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én általában a kedvenc könyvsorozatából veszek könyvet, vagy színházjegyet veszek, vagy ruhát, vagy egyéb praktikus apróságot (pl. úti parfümszórót).
2014. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tojáslikőrt vettem neki.
2014. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!