Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamasz fiút mindenhova magával...

Kamasz fiút mindenhova magával hurcolni?

Figyelt kérdés
A szüleim most válltak el, ezt az anyukám egész jól fogadta, de az apukám, majdnemhogy "megőrült", mindenhova magával cipel, hogy "Sok időt töltsünk eggyütt." pedig szerintem hagyni kéne egy kamadz fiút, hogy élje az életét.Mit gondoltok erről?

2014. aug. 1. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

az a kérdés hogy téged zavar e hogy mindenhova visz, és hogy lenne e más programod helyette vagy csak otthon tespednél...


más gyerek örülne ha tartalmas időt tölthetne a szüleivel, ami nem a veszekedésből áll

2014. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Most jött rá, milyen fontos számára a család, a valakihez tartozás. És ezt most egy kicsit eltúlozva rajtad éli ki. Ne haragudj rá ezért, inkább ülj le vele beszélgetni.
2014. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaladi program nem azt jelenti, hogy a fiu nem elheti az eletet.
2014. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tímea Szabó válasza:

Az elsőnek igaza van bár lehet ,hogy fiúknak szántad a kérdést de halgass végig.

Sok apa aki elveszti a családját mert összevesztek és csak a gyereke maradt neki az nemsok de ha mind a ketten szeretnétek jól szórakozni szedd össze apucit és beszéljétek meg .

Talán ha bulizni szeretnétek mert az apád ojan mint egy gyerek öltöztesd be tininek és ha az eredmény remek mehettek is. ! Ezt nem próbáltam ki !

2014. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!