Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Faterom nem bírja megérteni,...

Faterom nem bírja megérteni, hogy nem ő dönti el a jövőmet?

Figyelt kérdés
Nem bírja elviselni, hogy nem akarok középiskola után tovább tanulni, inkább a művészeti ágak érdekelnek (pl. : zenélés, rajzolás, írás), illetve elszegődnék segédnek egy lakberendezőhöz, hogy tanuljak.

2014. aug. 2. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Szép tervek. És miből fogsz megélni?
2014. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
És miért nem mész lakberendezőnek tanulni?
2014. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Ha otthon élsz, akkor van beleszólása, ugyanis ebben az esetben NEKI kell eltartani téged. Ugyanis ezekkel a "tervekkel" még a hideg vízrevalót sem fogod megkeresni.


A másik megoldás, hogy fogod magad, keresel MOST munkát meg lakást, elköltözöl és a saját keresetedböl megélsz, és azt csinálsz, amit akarsz.

2014. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Még 10.-es vagyok és azt tervezem, hogy középiskola után itt hagyok mindent. És lakberendezésből, fellépésekből, hangszertanításból szeretnék megélni és ebbe nincsen beleszólása. Illetve még az zavarja, hogy megnövesztettem a hajamat és ezért is folyton beszólogat...
2014. aug. 2. 21:49
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem azért, de ezekből szerinted meg fogsz tudni majd élni? Majd 40 évesen is fellépésekből akarod eltartani a családodat? Zenélni az egyetem alatt és után is tudsz majd. És ha jól tudom, akkor a lakberendezőknek nem igazán szokott lenni segèdjük. Azt hittem hogy 16-17 évesen már jobban átlátod a dolgokat, de tévedtem. Hallgass apukádra, hidd el ő csak jót akar neked, és fontosnak tartja hogy a jövőbe ne utcazenészként kelljen eltartanod a leendő családod.
2014. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok családot és a városban, sőt a megyében elég híresek vagyunk. És amit szeretek csinálni, abból szeretnék megélni. És a zeneoktatás és/vagy a fellépés az egyik legbiztosabb módszer a megélésnél!
2014. aug. 2. 22:09
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtök kijöhet jl belőle. Zene: Zeneakadémia, Rajz:Képzőművészeti, Bölcsészkarok, Írás: Elte, irodalom. Na? :)
2014. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Lusta vagyok tanulni és tudom, hogy hamar abba is hagynám az egyetemet/főiskolát. Zenélésnél pedig eleve zenei középiskolába kellett volna mennem.
2014. aug. 2. 22:19
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
És ki akar majd tőled zenét tanulni, mikor tele minden diplomás tanárokkal? :)
2014. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
99%
nyilván nem akarsz családot 16 évesen
2014. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!