Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sztetek illetlenség otthon...

Sztetek illetlenség otthon egy boxerben mászkálni ha nincs otthon senki?!

Figyelt kérdés

Szüleim állandóan evvel piszkálnak de nem bírom máshogy ezt a meleget jönnek h vegyek fel legalább egy rövidnadrágot meg pólót de minek??? nem bírom a meleget. Ja és ezt úgy h nincs itthon senki vendég meg semmi de mindig azt mondják h nem tudhatom ki van itt amikor kijövök a szobámből mert (sztük) bőgetem a zenét és úgyse hallom meg ha jön vki de am meg nem érdekel mert ha vki jön hozzánk akk is a saját lakásom úgy járok ahogy akarok meg nem vok szégyellős tipus nincs mit szégyellnem nem vok kövér vagy iesmi!! -.- és ez megy kb egy hónapja amiota ez a meleg van

és faterom felhúzta magát és azt mondta akk kib....a az összes ruhám mert úgyse használom őket... szal felöltöztem de igy meg sülök meg még éjszaka is nem hogy nappal.


Bocs a helyesírásért de felhúztam magam naon és most nincs kedvem arra figyelni. Sztetek mit tegyek? Sztetek tényleg akkora bunkóság boxerban mászkálni? -.-

17/F



2014. aug. 4. 21:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
rajtam a MAXIMUM a boxer, ha meleg van. úgyhogy engem ne kérdezz, ha az én fiam lennél, akkor néznék rád furán, ha a boxernél több ruha lenne rajtad kánikulában.
2014. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha nekik nem tetszik akkor legalább egy rövidgatyát vegyél fel.
2014. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
azért mert anyám fázós és még most is full felöltözve van eszébe se jut h más meg sül... faterom meg egész nap dolgozik légkondis irodában késő este jön haza akk már nincs oan meleg és ő sem érzi
2014. aug. 4. 21:24
 4/21 A kérdező kommentje:
ja és egyébként van légkondink csak tilos használni mert anyám kitalálta h allergiás rá !!! meg h fáj a feje tőle...
2014. aug. 4. 21:25
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

"Ha nekik nem tetszik akkor legalább egy rövidgatyát vegyél fel."

Szerintem 17 évesen már eldöntheti, hogy miben akar otthon lenni...

2014. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hidd el legszivesebben boxert se vennék fel de rövidgatyát meg végképp nem nem tudom ti hol éltek de én sülök még abban is
2014. aug. 4. 21:29
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok ezzel. Utálok egy száll gatyában mászkálni, engem azzal zaklatnak, hogy ilyen melegben mért van rajtam poló, csak teleizzadom :)
2014. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Ditta323 ***** válasza:
98%

Egyszerű: nincsenek otthon boxerba vagy, mire hazaérnek veszel fel egy rövid nadrágot és nincs vita

Amúgy közbe le is lehet zuhanyozni

2014. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
nem bunkosag 31 fokban boxerben maszkalni otthon, hogy a szuleid megnyugodjanak vegyel fel a boxerhez egy nyakkendot, ugy mar tudsz vendegeket is fogadni :-)
2014. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Majd a saját házadban azt csinálsz, amit akarsz.

Az együttélésnek vannak szabályai, és ha nem akarsz magadnak konfliktust, vagy szellősebb, vízpart közeli otthont (értsd: hídalatt), akkor ezeket be kell tartanod.

2014. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!