Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám közepes szintű...

Az anyám közepes szintű depressziós, volt már pszichológusnál, és be akar feküdni kórházba három hétre szerintetek, megrosszabbítják ha az állapota ha romlik?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt sikerült jól megfogalmaznod:)

Na de értem szóval meghosszabbítják-e a bent tartózkodást ha rosszabbodik.

Igen én úgy gondolom, hogy nem engedik ki addig, míg az állapota nem stabil addig kezelni fogják. Talán egy darabig rosszul lesz de ez a kezelés része egy idő után jobb lesz attól függ kap-e gyógyszereket rá de valószínű, hogy kap.

Egyébként meg nagyon helyes, hogy anyukád felismerte a problémát és nem bújt el előle hanem kezelni akarja.

Ezt feltétlen elmondanám neki és azt is tedd hozzá, hogy büszke vagy rá, hogy meg meri lépni ezt az egészet és higgyen magában ez is lesz jobb még.


A depire van gyógyszer - tudom nem ez a megoldás - de, amíg nem tudják rendbe rakni átmenetileg sokat segít.

Segíts neki. Ilyenkor nagyon érzékeny az ember légy mellette, figyelj rá hidd el jól fog neki esni.

Én pánikos vagyok és néha egy jó szó is széppé teszi a következő órákat.

2014. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Még én is büszke vagyok anyukádra. Az enyém sajnos fröccsel enyhíti a tüneteit :/

Szerencsére odáig eljutott hogy nem részeg, így a húgomnak nem kell azt átélnie, mint nekem.

2014. aug. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!