Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmegyek, de kozben megszakad...

Elmegyek, de kozben megszakad a szivem. Mit tehetek ertuk?

Figyelt kérdés
2,5 ev tavkapcsolat es eljegyzes utan a volegenyemhez koltozom, 1300 kmre a szuleimtol. Latom, hogy nagyon szomoruak, megszakad a szivem ertuk, hisz a hugom is messze el. Faj itthagyni oket, mit tehetnek ertuk, hogy kevesbe fajjon nekik? Kb negyedevente hazajovok, de mar most nagyon rossz latni, amilyen szomoruak :(
2014. aug. 10. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az élet rendje, hogy az ember a maga életét éli. Ezt a szüleidnek is meg kell érteniük. Muszáj "választanod" köztük és a vőlegényed között.
2014. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én csak a város másik végére költöztem, apukám így is szomorú volt, én 2 hétig sírtam utána, pedig nem volt túl jó a viszonyunk. Nem szerette a páromat sem. Ma már 7 éve együtt vagyok vele, össze is házasodtunk, apukám már megbékélt, nagyon szereti őt is, jobb a viszonyunk, bár még most is hallgatjuk, hogy költözzünk vissza hozzá, mert az mennyire jó lenne anyagilag.

Idővel jobb lesz nekik, hidd el, ott vannak egymásnak, apukám ráadásul egyedül volt, mikor eljöttem.

2014. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoktak számítógépezni akkor tanítsd meg őket és interneten napi szinten tudtok beszélni.
2014. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet rendje.Majd beletörődnek,te pedig belerázódsz az önálló életbe.
2014. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a skype jutott eszembe. Ha nem szoktak gépezni, akkor még gyorsan tanítsd meg őket, ha meg szoktak, akkor pedig hangsúlyozd, hogy naponta fogtok beszélni skypen, ott majd láthatnak is. Viszont ezt szigorúan tartsd is majd be!!!
2014. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voip telefonunk van, ingyen telefonalunk egymasnak barmikor szerencsere. A szemelyes kontaktus az, ami hianyzik majd nagyon. Tudom, hogy ez az elet rendje, de nem konnyu az elvalas :(
2014. aug. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!