Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámmal miért nem lehet...

Anyámmal miért nem lehet értelmesen beszélni? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Az egy alap helyzet, hogy nem tudja elviselni, hogy már nem kisgyerek vagyok, és mindig anyáskodni akar.


Erre jön rá, hogy egyszerűen nem tudok vele úgy beszélni, hogy a végén ne legyen tele a tököm az egésszel. Kikészít idegileg azzal, hogy folyton ellentmond nekem. Döntésképtelen mindenben, tőlem várja a tanácsokat, én mindig mondok valamit, DE mindig van valami kifogás a végén meg ÚGYSEM az lesz amit én mondtam, kérdem én, akkor ennek most mi értelme? Tehát végülis fél órát cseszünk el a semmire, ami megoldható lenne két mondattal, ha rajtam múlna. Idegesítő.



2014. aug. 11. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor összességében meghallgat, de nem fogadja meg a tanácsodat, dacol veled. Nekem a nagymamám ilyen, mondhatok én neki bármit, úgyis az a jó, amit ő mond és amit a szomszéd Marika.. Amióta az eszemet tudom ezt csinálja. Próbálj vele értelmesen beszélni, hogy ez neked rosszul esik, hisz semmibe veszi a véleményedet, pedig már felnőtt ember vagy.
2014. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Fogadjunk, hogy 17 evnel nem vagy idosebb
2014. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Basszus akkor elköltözöl
2014. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!