Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 18 éves lányoto...

Elengednétek a 18 éves lányotokat egy világkörüli útra a legjobb barátnőjével?

Figyelt kérdés

Én és a legjobb barátnőm szeretnénk elmenni, Európa, Észak-Amerika, Ausztrália, majd a Távol-Kelet.

Ő idősebb nálam (21 éves) és mindketten rutinos utazók vagyunk, én sokszor repülök egyedül is, most tavaly és idén is voltunk együtt nyaralni, több nyelven beszélünk.

Tudom, hogy már elmúltam 18, ezért anya nem korlátozhat, de nem szeretném, ha úgy mennék el, hogy haragszik.



2014. aug. 16. 11:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Hát, még csak 25 vagyok, szal nincs lányom, de abban az esetben elengedném, ha ismerem annyira hogy tud magára vigyázni és van már annyira "felnőtt" agyilag amennyire kell. Fiatalabb koromban én kb semerre nem mentem, de úgy vagyok, hogy ha szeretne, akkor inkább lásson világot. Biztos félteném, de sok élménnyel gazdagodhat, és amúgy is 18 évesen általában elkezd leválni a gyerek a szülőről.
2014. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
70%
Csak aztán nehogy úgy járjatok, mint az elrabolvában.. ha a távol-kelet ilyen Indiából meg hasonlókból állna, inkább offolnám. És ezt 21 éves fiúként mondom :/
2014. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen körülmények között biztosan elengedném.

Ha akkor utazna először, és még angolul se tudna rendesen, akkor jobban aggódnék, és nem szívesen engedném el. De így simán.

2014. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
#2. Túl sok filmet nézel, inkább te is mozdulj ki valahova, hogy a saját szemeddel is lásd, mi van körülötted.
2014. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
92%
Ha több nyelven is beszélsz bizonyára inteligens is lehetsz, szóval ha lenne egy ilyen lányom megbíznék benne. Természetesen halálra aggódnám magam, de az természetes egy szülő részéről:) (24/f)
2014. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

Ja gondoltam hogy lesznek ilyen válaszok is hogy "Nehogy menj, hát a világ veszélyes".


Ennyi erővel az utcára ne lépj ki mert megtámadnak, elütnek, vagy otthon ne állj fel a székre mert felborul, meghalsz.

2014. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
El ,ha én is vele meheték ;). ... Minden vágyam egy hasonló utazás . :p Csak ketten mennétek amúgy ? Az is más lenne ,ha legalább egy férfi lenne veletek . 2 lányra egyedül a nagyvilágban nem kevés veszély leselkedik .
2014. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%

Először is megtudnám a lányomtól, honnan van ennyi pénze??

Ha a szülők adnak rá pénzt, akkor már a beleegyezés is meg van, hiszen támogatják.

Elengedném! Lásson világot!

2014. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem. 18 evesen meg nem. Egy par ev mulva igen.
2014. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%

Ha megtehetjük, hogy anyagilag fedezni tudnám akkor is feltételekhez kötném.

Vigyem magával telefont, és azért naponta-kétnaponta dobjon legalább egy sms-t, hogy minden jó. Valamint Előre foglaljon helyet mindenhova, mert azért két fiatal lány csak úgy vaktában távol keleten...

2014. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!