Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi baja van velem anyámnak?...

Mi baja van velem anyámnak? Bármit csinálok, az baj.

Figyelt kérdés

Most így nyáron, mivel rohadtul ráérek igazából, szeretnék barátommal lenni, átlagosan olyan heti 3 napot. Ilyenkor anyám veszekszik velem, hogy sose vagyok itthon.

Ha a barátomat akarom áthívni, az a baja hogy folyton ideszervezem és ha vendég van itt akkor az neki plusz feladat, stb.

Ha itthon vagyok, (kitakarítom a szobám, kiporszívózom a lakást, néha főzök vacsorára, bevásárolok, stb, nem csak lógatom a lábam) akkor azért veszekszik velem hogy folyton csak itthon ülök, és kocka vagyok (szabadidőben a gép előtt ülök és játszok, meg filmezek, ez tény).

Ha az egyetlen barátnőmmel akarok menni valahova, akkor az a baja, hogy megint csavargok, vagy ha olyanja van akkor közli hogy ő is jön. Nagyon jóban van a barátnőmmel, nem gond, de vannak dolgok amit azzal a lánnyal kettesben beszélnék meg.

Mi baja van velem, hogy ennyire nem tud elviselni?


2014. aug. 16. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Van testvered? Vele milyen? Hany eves a teso, es hany eves vagy te?

Nem tudom, hogy jo-e, ha valamifele "rendszert" viszel bele a dolgokba: reggel 8-10 kozott rendbe dobod a hazat, 10-12 kozott osszedobsz egy kajat, ami vacsira is jo (amikor aapu-anyu hazajonnek), utana maszkalsz egyet a baratoddal, utana hazamesz.

Amugy milyen plusz feladatot ad anyudnak, ha a baratod meglatogat? El nem tudom kepzelni.

Es milyen dolog az, hogy veletek megy, amikor a baratnoddel vagy? Vagyis ki kinek a baratnoje?

Jujjj, ez nekem zavaros. Anyuddal valami gaz van...

2014. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs tesóm.

A napom magamnak osztom be, ebédem van, nem mindig kell főznöm, csak ha nagyritkán vacsira főtt ételt akarunk enni.

A barátom kicsit messzebb lakik így nem jó a "délután mászkálás", ált. átmegyek és ott vagyok 3 napot, vagy ő nálunk.

Én se egészen értem, milyen plusz melója van a barátommal ha itt van...

2014. aug. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!