Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy megfeleljek...

Mit tegyek, hogy megfeleljek apukámnak? Miért nem vagyok elég jó neki? többi lent.

Figyelt kérdés
Bármit csinálok, mindig kap benne hibát..próbálok a kedvében járni, de esélytelen! kezdek bele fáradni. én szeretem és tisztelem, de ezzel a viselkedéssel mindent megváltoztat..

#apuka #megfeleljek
2014. aug. 18. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm.. Lehet valami baja van, nem miattad, lehet a munka, stressz. Ilyenkor az emberek másokon adják ki - egyesek. De ha nagyon bánt beszélgess vele, mikor nyugodt és te is az vagy! Beszéld ki magad neki! Sajnos mi nem tudunk segíteni, csak te! Ha beszélsz édesapáddal. És elmondod mi bánt. 💋 12/Lány
2014. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sehogy, ő már valószínűleg ilyen marad, besavanyodott pojáca
2014. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első, nem bántásként mondom, mert egész értelmes választ adtál, de 12 évesen te hogyan gyakorizhatsz? Találsz itt olyan dolgokat, amik nem biztos, hogy neked valók. Szüleid nem nézik, mire használod az internetet?
2014. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó első vagyok! Nem, nem nézik! Megbíznak bennem! Én nem megyek olyan oldalra ami nem való nekem! Elég érett gondolkodásom van és szeretek válaszolat adni, segíteni másokon!:) Elhiszem, hogy nem bántásból írtad!:DD
2014. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 12 éves! nem arról van szó, hogy megbíznak-e benned, vagy sem. Sérülhetsz lelkileg, az a baj.

Időnként elég gáz dolgokat írnak itt az emberek, ami sajnos árthat ennyi idős korban.

2014. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! Én nem olyan vagyok, ako rosszat ír azt lesz*rom. Én nem mással foglalkozom, hogy ki mit mond! Ha kérdésem van felteszem itt és másokon is segítek. ÉN nem az vagyok akit meglehet bántani:)
2014. szept. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!