Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel nyugtassam meg őket,...

Mivel nyugtassam meg őket, hogy minden rendben velem? Miért baj nekik, hogy így élem az életemet?

Figyelt kérdés

Aggódnak értem, mert szerintük teljesen felfordult az életem és betegesen viselkedem, mert szeretek vásárolni és szórakozni, mostanában elég sokat voltam külföldön.

Tudom, hogy tényleg aggódnak (életükben először kb.), mert még egymással is beszéltek, pedig a válásuk óta egy kezemen megtudom számolni, ezt hányszor tették.


Igen, én is tudom, hogy megváltoztam az utóbbi időben és kicsit sok időt, pénzt, energiát fordítottam a külsőmre (nagyobb lett a gardróbom, mint a hálószobám) és leginkább utazgattam, külföldön voltam, szórakoztam, pihentem. De szeptemberben visszamegyek az egyetemre és minden rendben lesz, újra elkezdek tanulni, többet leszek nyugton.


De most könyörgöm, jobb lenne, ha depressziósan, sírva ülnék a lakásomban, a múlton rágódva?

Feltöltődtem ezalatt az egy év alatt, elengedtem minden rosszat és megújulva térek vissza. Szerintük pedig ez csak álca és anya attól retteg, mikor tűnök el megint, apa pedig anyát hibáztatja a kialakult helyzet miatt.


Úgy viselkednek, mintha 15 éves lennék, nem 21.



2014. aug. 18. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az erdekli oket hogy mibol finanszirozod?
2014. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A saját pénzemből. Vagyis ők adják, de nem szólnak bele, mire költöm. Így megy ez már kamaszkorom óta.

Nem az anyagiak zavarják őket, a pénzről egy szó sem esett.

2014. aug. 18. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem veszélyezteted magad, nem teszel törvénytelen dolgokat, és legalább kétnaponta küldesz valamelyiküknek egy "jól vagyok" sms-t (ennyi elvárható), addig azt mondom, felnőtt vagy, tedd, amit tenni akarsz.
2014. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De ezt hiába mondom nekik.

Anya már azt is felajánlotta, hogy talán jobb lenne, ha visszaköltöznék, hiszen annyira eltávolodtunk egymástól...

2014. aug. 18. 14:36
 5/10 anonim válasza:
90%
"A saját pénzemből. Vagyis ők adják" munka-fizetés-pénzköltésről gondolkoztál már? könnyű így élni hogy a szüleid pénzét herdálod és még kommunikálni sem akarsz velük cserébe...
2014. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért kell olyan választ írni, aminek semmi köze a témához... ?
2014. aug. 18. 16:27
 7/10 anonim válasza:
90%
az utolsó válaszolónak igenis igaza van..
2014. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És? Nem az volt a kérdésem, hogy dolgozzak-e, vagy sem.
2014. aug. 18. 19:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémádat :) Örülnék ha az lenne a legnagyobb gondom hogy mire költsem a szüleim pénzét...
2014. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, rendbe jött az élet, hogy elmúlt a kései kamaszkor, kedves kérdező?:D
2022. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!