Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 éves lány vagyok, barátomma...

Butushka kérdése:

20 éves lány vagyok, barátommal 1 éve vagyunk együtt és a probléma forrása, hogy a szüleim nem engedik hogy összeköltözzek vele .! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátom maszek munkahelyen van , de megtudnánk élni ebből a pénzből , van 1 szakmám , most az érettségit csinálom és azért nem akarnak elengedni , mert félnek akkor nem csinálom végig , meg hogy éhezni fogunk ha nincs normális munkahelye a barátomnak , de nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni ez miatt ..pedig így elfogom mert már sokat várt rám , miattam nincs neki meg a normális munkahelye mert nem akart itt hagyni hónapokra .!

#költözés #20 éves lány szülő probléma
2014. aug. 19. 21:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
99%
Nomen est omen :)
2014. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell az engedélyük?
2014. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Na ezt nem értem én sem .! 3 hét múlva betöltöm a 20. évemet és még mindig csak hétvégén találkozhatok a barátommal illetve hétköznap nem csak ha épp olyan kedvükben találom őket , akkor elmehetek , de egyébként nagyon jó a viszonyom velük szóval nem értem miért nem támogatnak ha annyira szeretnek mint amennyire mondják .! Sőt olyan család vagyunk , akik mindent megbeszélnek , anyuval pl szex dolgokat is meglehet bármit .. de a költözést nem engedik :(
2014. aug. 19. 21:27
 4/42 anonim ***** válasza:
98%

#1

Éppen ezért nem érti. :)

2014. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, költözz el és kész!! Nehogymár ne éld az életed, ahogy akarom csak mert Ők nem engedik. Költözz össze vele...
2014. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
És ha kihívják rám a rendőröket , vagy megvernek habár megverni nem fognak mert 20 év alatt nem kaptam 5 pofonnál többet ..! de kitudja , ezzel mennyire hozom ki belőlük a dühöt .. és félek nem állnak velem szóba többet :/ szeretem őket nagyoon , de szeretném magam kipróbálni az életben , és különben is itt maradnék ugyanebben a faluban csak annyi hogy a falu másik felére költöznék ..
2014. aug. 19. 21:33
 7/42 anonim ***** válasza:
15%
hát ha nekem valamibe is beleszólnának az lenne az első, hogy húznák innen :D
2014. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem te hány éves vagy ? :) és te mit tennél ha ilyen helyzetben kerülnél , de a szüleiddel nagyon jó a kapcsolatod ! ?!
2014. aug. 19. 21:36
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg annál hogy 20 évesen már eltartott nő legyél párod által, tarthatnád magad többre. Ha az miatt szakít mert nem költöztök össze akkor szülőkkel nagyon ne vesz össze mert szakítás után nem lesz hova menned.
2014. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
27%
20...nekem jelenleg nincs munkám, de amint ki fogom tudni fizetni a lakást már megyek is..legalább is ez a tervem...szerintem nem is szólnának bele...és ha igen az se érdekelne,megmondanám, hogy minek akarnak itt tartani, hisz nemjó nekem itt
2014. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!