Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, akik együtt laktok a...

Szülők, akik együtt laktok a már nagykorú gyereketekkel! Ti megengednétek, hogy a meleg fiatok párja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés
Természetesen a fiatokkal egy szobában, egy ágyban.

2014. aug. 21. 18:25
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:
44%

Megint én vok a 27 éves meleg fiú :)

Nah hát annyit hozzá tennék hogy nagyon sok szülő eszméletlenül buta sajnos nagyon buta és alkalmatlan a gyereknevelésre vállalásra.


Miért nem lehet azt elfogadni ha valakinek nem jön be a punci ? Nem vagyunk egyformák ez egy genetikai dolog amin nem lehet változtatni nekem pl a NŐK nem tetszenek nem jönnek be egy semleges dolog.


Csak kényszerből össze jönni valakivel azért mert úgymond a társadalom jobban elfogad stb.. butaság! Szeressenek azért amilyen vagyok és ne azt nézzék bennem hogy én meleg vagyok.


OKÉ Magyarország egy vissza maradott ország és a melegek így is hátrányban vannak nagyon sok helyen pl munka iskola barátikör hagy ne soroljam.


Én 27 éves vok nagyon sok iskolát elvégeztem nagyon sok jogosítványt leraktam. Jelenleg autóbusz vezetőként dolgozom. És szeretnek az utasok és a kolégák is nagyon sokan tudják rólam milyen vagyok hiszen le lehet vágni rólam fiatalosan öltözködöm és divatosan járok egy kis extrémítással nah azért annyira nem de akinek van szeme és meleg annak le esik. :)


Nem járok női ruhába srácokkal nem járok kézenfogva az utcán... igazából nekem csak meleg barátaim vannak mert azokkal fogadjuk el egymást igazán van barátom 4 éve akivel nem mindig túl felhőtlen a kapcsolatunk nah de lassan 5 évesek leszünk együtt. :D


Elvégeztem rengeteg olyan jogosítványt szakiskolát ahonnan a heterókat repítették. Nem szemrehányás miatt és nem istenítés miatt mondom de nekünk 110% ot kell teljesítenünk mind a suliban mind a munkában és valahogy fedni ezt az egészet amíg valaki gyerek úgye..


Én 11-12 évesen már tudtam magamról a lányok sosem tetszettek valahogy taszítő volt nekem a kopogó cipő szoknya meg a borzalmas hosszú seggig érő haj.


Sok olyan kollégám van akinek van gyereke és meleg vagy utólagosan titokban csinálja szerintetek ez milyen kapcsolat ?


Ezért valakit megszólni? Az ember saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt, mert ha olyan okos lenne az a "szülő" akkor tudná hogy ez egy születési reáció olyen mint a haj szín vagy a szem szín nem lehet változtatni.


Belenyúlni a genetikába az élettel nem összeegyeztethető dolog.


Igzából ott vannak a transzfesztiták női ruhákban a fiúk meg akik átoperálják magukat.


Nekem nincs az sem ellenemre de visszataszító nagyon számomra.

Ezek olyan dolgok amiket nem lehet összeegyeztetni az élettel.


Én például csalásdól gyerekekről nem is álmodtam soha.

Mindig is ilyen életet szerettem dolgozni munka pénz barátaimmal buli utazás és jól érezni magamat.


Nem vagyunk egyformák.. bejártam elég sok helyet a világban és érdekes hogy magyarország valahogy mindenhez úgy áll hozzá mint a régi komunista világban júúj nem szabad nem lehet megölnek lecsúknak.

Ezt elkell felejteni 2014 van új élet a fiatalok itt már másképp fognak mindent csinálni.


Igaz én nem tervezem ide az életemet mert nekem ez az ország túl kicsi és a szak tudásom sincs elfogadva .

Lásd munkalehetőség = nulla vagy ha van is egy zsák aprópénzt adnak ami a megélhetéshez kevés az éhenhaláshoz sok.


Nagyon sok buta ember van sajnos a melegek igen is köztünk vannak köztünk élnek lásd otp bank posta közért lehet hogy akihez te mész ügyet intézni vagy épp a felvágottat mériki a csemegepultnál az is meleg és akkor mi van ezzel?


Mi mint melegek a higéniára és a tisztaságra sokkal jobban oda figyelünk mint sztem a heterok.

A heterókról meg van a véleményem sokuk vadállat agresszív verekedős és csak a s*x legyen meg és dobjuk a csajt hol van a tisztelet a megbecsülés?


Szerencsére mint mondtam engem elfogadnak a munkahelyemen mert nem azt nézi senki mit csinálok otthon a 4 fal között hanem hogy milyen ember vagyok.


Lehetsz te heteró meleg bi lezbi ha éppen olyan ember vagy hogy öregasszonyokat löksz ki a 4-6 os villamos elé.. Meg időseket rabolnak ki ölnek meg 500 ft é.. Hogy a kedves heteró gyereknek legyen kábítószerre pénze ez a szánalmas.


Jó lenne ha mindenki elgondolkodna ezeken a dolgokon és nem a szidás és a rágalmazás menne mert ez így más sok.

A melegfelvonulásokkal én sem értek igazából egyet .. mert csak olaj a tűzre sosem voltam nem is fogok menni.


Viszont más országokba mennék és voltam is mert ott nem a toják dobájásról szól hanem a buliról van egy felvonulás utána a melegek és a heterok párok stb.. együtt buliznak a fesztivál ideje alatt nincsenek rohamrendőrök meg ami szokott lenni ugye..


Igazából az élettanórát már első 2. osztálytól be kellene vezetni mert az a gyerek úgy is tájékozódni fog interneten vagy a baráti körből.


Csak még egyenlőre nagyon gyerekcipőbe vagyunk mind tudásilag és oktatási szempontból is ! :(


Köszönöm a figyelmet! :)


F/27 Budapest 5. kerület

2014. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
4%

Azért ez érdekes,aki ide írt meleg srác csak úgy árad a soraiból az "én" a "nekem" a "velem",de semmi arról,hogy vajon van-e róla a leghalványabb fogalma,hogy a szülei hányszor kapnak sírógörcsöt,hányszor lábad könnybe a szemük és hogy bizony éveken keresztül naponta kell dolgozniuk rajta,hogy változtassanak a hozzáállásukon,a gondolataikon!

A másik meleg srácnak,a buszsofőrnek csak annyit,hogy higgye el a köznapi életben teljesen mindegy,hogy meleg-e aki a boltban kiszolgál vagy a bankban,postán intézi az ügyeinket--ezt még csak hasonlatba se hozta volna egy olyan meleg srác aki megpróbálja a szüleit megérteni!

Nem akarok én senkit megbántani és még csak homofób sem vagyok,csak úgy érzem,hogy a szülők mellé senki nem áll ebben a témában és én meg fogadatlan prókátorként próbálom őket védeni!

2014. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 moonlightsentinel ***** válasza:
97%

19 éves meleg fiú vagyok, ugyan én gyakrabban szoktam aludni a barátomnál, mert ő már nem a szüleinél lakik, de ő is szokott nálunk, nincs ezzel semmi baj :) Sőt! Mi még alsógatyában is mászkálhatunk a lakásban!


Ilyen romlott erkölcstelen helyen lakom =D


"Nem akarok én senkit megbántani és még csak homofób sem vagyok,csak úgy érzem,hogy a szülők mellé senki nem áll ebben a témában és én meg fogadatlan prókátorként próbálom őket védeni!"


A szülőktől annyi van elvárva ilyen helyzetben, hogy viselkedjenek szülőkként (meg mellesleg felnőtt, érett emberekként). Ez tényleg olyan nagy elvárás?


Az a szülő, aki tényleg a gyermeke boldogságát nézi, elfogadja a dolgot. Nyilván senki nem örül neki, de nálunk pl. pár napba tellett az egész elfogadásosdi.


Az a szülő, aki elkezd hisztizni, mint egy öt éves, ha nem az van, amit ő akar, annak fontosabbak a saját elvárásai a gyerek felé, mint hogy a gyerek boldog legyen. Ez így helyénvaló dolog szerinted?

(Arról nem is beszélve, hogy ahogy én látom a környezetemben, azok a szülők, akik mindeféle elvárásokat támasztanak, a saját életükben sokmindent elcsesztek, és ezt a gyereken keresztül próbálják meg "helyrehozni". De ez tényleg csak zárójeles megjegyzés.)


Ha az én szüleim elfogadták 2 nap alatt, akkor más is el tudja. Ez tisztán lelki dolog, agyban dől el, a szülő döntése, hogy mennyi ideig szenved ezen, és mennyire idegeníti el magától a gyerekét.

Csak hát vannak olyan emberek szép számmal, akik szeretnek szenvedni, meg vannak olyanok is, akik nem bírják elviselni, ha mások nem úgy ugrálnak, ahogy ők fütyülnek.

2014. aug. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
94%
moonlightsentinel tökéletesen megfogalmazta, amit válaszolni szerettem volna.
2014. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
95%
Egy szülő megteheti azt, hogy nem fogadja el meleg gyerekét, csak azért mert ő mást képzelt el, de ezzel csak azt éri el, hogy teljesen elidegeníti magától a saját vérét. Ezek a szülők, majd akkor fognak észbe kapni, amikor idősek és betegek lesznek és senki nem fog velük törődni.
2014. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyunk egyformák és a reagálásunkat dolgokra nem igazán irányíthatjuk csak maximum hazugsággal,képmutatással! Mennyivel jobb egy srácnak,ha a szülei csak úgy csinálnak,hogy minden rendben van?

Nem hiszem el,hogy alakoskodni kellene szerintetek azért,hogy ne idegenedjen el a gyerek? De kérdem én,miért is idegenedne el egy meleg fiú a szüleitől csak azért mert nem tapsolnak örömükben a melegségének? Ha más a téma egyből mindenki a szülők pártján van,hogy a házukba azt engednek be akit akarnak és jogos ha a gyerek barátja,barátnője,felesége egyebe nem szívesen látott vendég! Amennyiben homoszexualitásról van szó no akkor egyből jön a szent szülői szeretet duma!Komolyan nem értem ezen az oldalon a kettős mércét amivel mértek!Nem csak ebben a témában! Ja és nekem fogalmam nincs mi az a zöld kéz,meg lepontozás (vannak itt pontok?) meg ilyesmi,de nem is igazán érdekel!Véleményeket cserélünk szerintem!

Minden tiszteletem azoké a szülőké akik teljes szívükből őszintén elfogadják a fiul melegségét,de meg kell érteni azt is,hogy szeretheti az ember a gyermekét úgy is ha ezt speciel nem tudja megtenni!

2014. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
90%

"Ha más a téma egyből mindenki a szülők pártján van,hogy a házukba azt engednek be akit akarnak és jogos ha a gyerek barátja,barátnője,felesége egyebe nem szívesen látott vendég"

Nem gondolod, hovy ilyen véleményeket másoktól hallasz? Én ugyanazt gondolom, a gyerek partnerének nemétől fuggetlenül. Főleg nagykorú gyerek esetén a szülők max. tanácsot adhatnak, ha konkrét fenntartásaik vannak valakivel kapcsolatban, de ne a neme vagy az orientációja, a borszine vagy a vallása alapján ítéljék meg, hanem az legyen a mérce, hogy az illető milyen ember. Ha tudják,h.egy erkölcstelen féreg, aki kihasznál mindenkit, akkor megértem, ha nem örülnek az illetőnek. Senki nem várja el a szülőktől,h. tapsikoljanak örömükben, csak hogy fogadják el a gyereküket, és tartsák tiszteletben a jogát ahhoz, h.párt válasszon magának. Ha pedig az illeto rened, normális lány vagy fiú, akkor ne akadjanak azon fenn, ha a felnőtt fiukkal akar aludni.

2014. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

"Nem vagyunk egyformák és a reagálásunkat dolgokra nem igazán irányíthatjuk"


Dehogynem :D Szerencsére nem vagyunk már állatok, mi döntjük el, mire hogy reagálunk. Na jó, persze, van egy ösztönös reakció, nyilván egyik szülő sem örül neki, de utána a döntés a szülő kezében van.

Csak van aki nem akarja megváltoztatni az addigi értékítéletét. Még a gyereke kedvéért sem.

Igenis a szülőnek kell tenni arról, hogy felülbírálja az addigi véleményét, és elfogadja a gyerekét. Más nem fog tenni érte, mégis ki tenne? A szomszéd?

2014. szept. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de elvileg aki gyerfekt vállal, annak tudnia kell, hogy ez egy lutri. Vannak olyan problémák, amiket bármelyik gyereknek dobhat a gép, legyen ez melegség, szemüvegesség, tanulási nehézség, allergiák, fogyatékosság, stb.

Amikor gyerekt vállal az ember, ezekre fel kell készülni-benne van a pakliban, ha ezzel nem tudsz mitkezdeni, akkor nem vagy jó szülő. Sőt, sanszos, ezekből minimum egy lesz.


A gyereknevelés nem arról szól, hogy kapsz egy kétkilós gyurmatömböt amit kedvedre formálhatsz. Egy emberi lényt sosem fogsz tudni 100%ban irányítani, személyre szabni hogy megfeleljen az elképzeléseidnek. Mutathatsz neki dolgokat, de ő dönt, hogy ezekkel mit kezd, hogy értelmezi őket.


EZ a feltétel nélküli szeretet.

2014. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Épp témába vág ez a kérdés...

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

Ez lesz abból, ha egyes nagyon erkölcsös "szülők" képtelenek tovább látni az orruknál.

Én úgy vagyok vele, hogy ha a gyerekem egy kedves, rendes személyt hoz haza, akivel igazán szeretik egymást, addig a többi jelentéktelen apróság annyira nem tud érdekelni.

2014. szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!