Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, akik együtt laktok a...

Szülők, akik együtt laktok a már nagykorú gyereketekkel! Ti megengednétek, hogy a meleg fiatok párja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés
Természetesen a fiatokkal egy szobában, egy ágyban.

2014. aug. 21. 18:25
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%

# 45/50 Időpont 08-25 17:16 vagyok


Én benne vagyok ebben a helyzetben. Van egy 21 éves meleg fiam, akinek párja is van. Néha nálunk alszik, de nem azért csak néha mert nem engednénk, hanem mert van olyan rendes és azt mondja, hogy nem szeretne visszaélni a vendégszeretetünkkel. Amúgy nagyon rendes fiú. Dolgozik, mellette estin tanul és eltartja magát, emellett még a fiamra is jut ideje. Rengetegszer szerveznek közös programot. Most mi értelme lenne őket egymástól tiltani? A fiam, azért mert meleg, még a fiam marad és nem fogom őt kevésbe szeretni.

2014. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen szülőt akarok, mint az elözö :/
2014. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!