Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Mar egy oraja sirok.

Mit tegyek? Mar egy oraja sirok.

Figyelt kérdés
Sziasztok:'(Anyam kijelentette hogy nem mehetek lovagolni.:'( mar 1 honapja nem voltam:-(Itt,sirok mar miota es nem tudom abba hagyni.Kiskori almom hogy vagtazhassak.Most tanultam volna.. A szuleim nem birjak felfogni hogy mi ez nekem.Ez lett volna az eletem ertelme.:'( De sosem fogok ugetni,sem semmit.Szerintetek mit csinaljak??

2014. szept. 7. 19:09
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Franciska te vagy az?? :D
2014. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy anyagi háttere van? lehet hogy nincs rá pénz, csak anyád nem akarja kimondani? Próbáld a nagyidat rávenni hogy győzze meg anyád hogy elengedjen. apukád nem áll melléd?
2014. okt. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
ha pénz az oka, akkor sajnos el kell fogadnod, hogy mindenre nem jut, és most kezdődött az iskola és ez is sok pénzbe került anyukádnak.Most biztos nem futja.
2014. okt. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ugyan.Egyik karom odaadnám,ha csak ilyen kis semmi "problémáim" lennének,mint neked.
2014. nov. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!