Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha az anyátokró...

Mit szólnátok, ha az anyátokról egy ilyen dolog derülne ki?

Figyelt kérdés
A szüleim együtt vannak, de nemrég olyan dolgot tudtam meg, ami teljesen lesokkolt. Az anyám 6 éve egy 22 éves sráccal csalta az apámat egy éven át...akkor én 13 voltam és semmire nem emlékszem, ami jel lehetett volna, csak hogy majdnem elváltak, de nem tudtam, hogy emiatt. Azóta mióta ezt megtudtam, mindig ez járt a fejemben, teljesen elfogadhatatlannak tartom és megvan róla a véleményem...nem tudom, hogy lehetnék ezen túl.
2014. szept. 7. 20:03
1 2
 11/15 t_GaRami_a ***** válasza:
Addig örülj, amíg nem válnak el.
2014. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudom, igazatok van..csak nehéz kiverni a fejemből. Ilyenkor akaratlanul is előjönnek a kérdések, hogy egy olyan fiatal csávó mit akar egy férjes, gyerekes nőtől, aki majdnem 15 évvel idősebb nála és hogy anyám is miért pont egy olyannal kezdett. És úgy érzem, hogy megint csalja apámat, mert nagyon rideg vele és mindig veszekednek.
2014. szept. 7. 20:48
 13/15 anonim válasza:
80%

Kb 8 éves voltam amikor megtudtam, hogy anya megcsalta apát a tesitanárommal akinek a fejét még 6 évig néznem kellett minden tesin, később kiderült, hogy apa is csalta anyát az rejtély, hogy melyikük lépett félre hamarabb.

Nem tudsz majd örökké haragudni anyukádra, egy idő után feldolgozod majd. Ha most már rendben a házasságuk akkor ne foglalkozz ezzel :)

2014. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

1. Akkor lép be egy 3. szereplő, ha nem jó a házasság

2. 6 éves történettel nincs mit kezdeni

3. Ha apád túl tudott ezen lépni, akkor te?

4. Jut eszembe: velük beszélgess erről, de inkább külön-külön, ha megint ilyen rideg a viszony

2014. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

6 éve történt, 13 éves korodban.

Ezek szerint most 18-19 éves vagy.

Dolgozol-e és el tudod-e tartani magadat?

Valószinüleg nem, mert akkor külön élnél szüleidtől és azzal megszünne problémád.

Ők élnék az ő életük, te a tied.

Ha viszont rájuk vagy szorulva, itélkezés helyett fogadd el: "ez van"!

Ha nem vagy rájuk szorulva, itélkezés helyett éljed saját életed - külön.

.

"Gondolkozni nehéz, ezért az emberek itélkeznek" [Márai]

Ne akarj -mert nem is tudsz- visszamenőlegesen változtatni másokon.

.

"...hogy lehetnék ezen túl."

Úgy, hogy figyelmen kívül hagyod, ám levonod belőle a tanulságot, hogy te a jövőben ne kövesd el ugyanezt a hibá(ka)t!

2014. szept. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!