Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Hogy éljem túl ezt a 6 hónapot?

Sajnos úgy alakult , hogy 28 éves fejjel vissza kell költöznöm anyuhoz egy fél évre.

De nem akarok 6 hónapig szezámmagos tofut enni ruccolával, nem akarok minden nap,vasárnap is 6korfelkelni,mert úgy illik, nem akarom,h mindennap a fogaim megfelelő fehérségét ellenőrizgesse,mint vmi lókupec, és nem akarom egész nap a Kossuth rádiót hallgatni és minden szavát szentírásnak venni,és onnantól aaszerint élni az életemet.

Mi a frászt fogok csinálni??

Keress kérdéseket hasonló témákban: hazaköltözés, anya-lánya, konfliktus

2014. szept. 17. 09:28  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
mivel gondolom dolgozol, így max aludni mész haza, hétvégéket meg kibírod

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2014. szept. 17. 09:32 Privát üzenet
Felnőtt, dolgozó ember vagy, feltételezem jársz munkába, estére hazamész, megkajálsz és elteszed magad holnapra. Nyilván én a helyedben nem pattognék, illetve elfogadnék pár "megszokást", mivel az ő házában vagy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2014. szept. 17. 09:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Eszembe nem jutott pattogni,egyértelmű. Nem is azt kérdeztem,mit csináljak vele,hanem hogy mit csináljak magammal.

Tudo,h nincs más,mint a fogösszeszorítás (de csak vigyázva persze,hiszen a zománc..), de amikor ezt ma reggel megtudtam,cseppet lesokkolt,és hirtelen ide hánytam ki a sokkot.

# 3/13Időpont 2014. szept. 17. 09:37 Privát üzenet
Attól, hogy hazaköltöztél, nem fiatalodtál vissza x évet. Meg kell mondani nyíltan, hogy más életet élsz, kölcsönösen tartsátok egymásért tiszteletben, és ennyi. Ha tényleg felnőttél, akkor ez azért elég alap, nem? N30

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2014. szept. 17. 09:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

El nem tudod képzelni,milyen hangulatot tud teremteni,ha vmi nem tetszik neki. Én azt nem vállalom, szorongtam eleget gyerekként. Szerintem a felnőttségnek semmi köze ahhoz,h most szeretnék-e megint lelki terrorban élni. Mivel ez egy kényszerhelyzet.

# 5/13Időpont 2014. szept. 17. 09:41 Privát üzenet
Részvétem. Az enyém nem ilyen durva, de szeret irányítani. Nekem csak 3 napot kellett kibírnom, de kínszenvedés volt.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont 2014. szept. 17. 10:10 Privát üzenet

" szezámmagos tofut enni ruccolával"

Cseréljünk!

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2014. szept. 17. 10:26 Privát üzenet

"El nem tudod képzelni,milyen hangulatot tud teremteni,ha vmi nem tetszik neki. Én azt nem vállalom, szorongtam eleget gyerekként. Szerintem a felnőttségnek semmi köze ahhoz,h most szeretnék-e megint lelki terrorban élni. Mivel ez egy kényszerhelyzet."

Nincsen más rokon, akihez költözhetnél?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont 2014. szept. 17. 10:27 Privát üzenet

" Szerintem a felnőttségnek semmi köze ahhoz,h most szeretnék-e megint lelki terrorban élni."

Szerintem a felnőttségnek ahhoz van köze, hogy az érzelmi zsarolása és játszmái okoznak-e neked lelki terrort vagy sem. Lehet hisztizni, csapkodni, beszólogatni anyukád részéről és lehet rá annyit válaszolni tök higgadtan, hogy "felnőttem már, azt teszek, azt eszek, stb. amit akarok, higgadj le, mert még bajod esik.", aztán menni és tenni, amit akarsz. Ennyi. Szerintem te nem dolgoztad ezt még fel és nem tetted a helyére anyukádat az életedben. Nem lenne jobb egy albérletben haverokkal, ha már ennyire nem megy anyukád kezelése?

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont 2014. szept. 17. 10:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A költözés oka ,h nagyon előrehaladott a szürke és zöldhályog a szemén,ezért segítségre szorul,amig tart a kezelése. Szóval más rokonhoz költözni cseppet fura lenne.

# 10/13Időpont 2014. szept. 17. 10:30 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem birom párom két éves lányát. Hogyan éljem túl?
Tényleg csak féltékeny vagyok? Hogyan éljem meg a változást?
Párom 11 éves fia nem akar járni iskolába, ebben az évben még csak egy hónapot járt összesen. Mi lesz ennek a vége?
Hogy éljem ezt túl? Hogy tehette ezt? Gyűlölöm!
Hogy éljem túl ezt az egy évet itthon?
Barátom külföldre megy dolgozni 3 hónapot. Hogy éljem túl?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!