Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy éljem túl ezt a 6 hónapot?

Hogy éljem túl ezt a 6 hónapot?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult , hogy 28 éves fejjel vissza kell költöznöm anyuhoz egy fél évre.

De nem akarok 6 hónapig szezámmagos tofut enni ruccolával, nem akarok minden nap,vasárnap is 6korfelkelni,mert úgy illik, nem akarom,h mindennap a fogaim megfelelő fehérségét ellenőrizgesse,mint vmi lókupec, és nem akarom egész nap a Kossuth rádiót hallgatni és minden szavát szentírásnak venni,és onnantól aaszerint élni az életemet.

Mi a frászt fogok csinálni??



2014. szept. 17. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
mivel gondolom dolgozol, így max aludni mész haza, hétvégéket meg kibírod
2014. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt, dolgozó ember vagy, feltételezem jársz munkába, estére hazamész, megkajálsz és elteszed magad holnapra. Nyilván én a helyedben nem pattognék, illetve elfogadnék pár "megszokást", mivel az ő házában vagy.
2014. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Eszembe nem jutott pattogni,egyértelmű. Nem is azt kérdeztem,mit csináljak vele,hanem hogy mit csináljak magammal.

Tudo,h nincs más,mint a fogösszeszorítás (de csak vigyázva persze,hiszen a zománc..), de amikor ezt ma reggel megtudtam,cseppet lesokkolt,és hirtelen ide hánytam ki a sokkot.

2014. szept. 17. 09:37
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy hazaköltöztél, nem fiatalodtál vissza x évet. Meg kell mondani nyíltan, hogy más életet élsz, kölcsönösen tartsátok egymásért tiszteletben, és ennyi. Ha tényleg felnőttél, akkor ez azért elég alap, nem? N30
2014. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
El nem tudod képzelni,milyen hangulatot tud teremteni,ha vmi nem tetszik neki. Én azt nem vállalom, szorongtam eleget gyerekként. Szerintem a felnőttségnek semmi köze ahhoz,h most szeretnék-e megint lelki terrorban élni. Mivel ez egy kényszerhelyzet.
2014. szept. 17. 09:41
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Részvétem. Az enyém nem ilyen durva, de szeret irányítani. Nekem csak 3 napot kellett kibírnom, de kínszenvedés volt.
2014. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

" szezámmagos tofut enni ruccolával"

Cseréljünk!

2014. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"El nem tudod képzelni,milyen hangulatot tud teremteni,ha vmi nem tetszik neki. Én azt nem vállalom, szorongtam eleget gyerekként. Szerintem a felnőttségnek semmi köze ahhoz,h most szeretnék-e megint lelki terrorban élni. Mivel ez egy kényszerhelyzet."


Nincsen más rokon, akihez költözhetnél?

2014. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

" Szerintem a felnőttségnek semmi köze ahhoz,h most szeretnék-e megint lelki terrorban élni."


Szerintem a felnőttségnek ahhoz van köze, hogy az érzelmi zsarolása és játszmái okoznak-e neked lelki terrort vagy sem. Lehet hisztizni, csapkodni, beszólogatni anyukád részéről és lehet rá annyit válaszolni tök higgadtan, hogy "felnőttem már, azt teszek, azt eszek, stb. amit akarok, higgadj le, mert még bajod esik.", aztán menni és tenni, amit akarsz. Ennyi. Szerintem te nem dolgoztad ezt még fel és nem tetted a helyére anyukádat az életedben. Nem lenne jobb egy albérletben haverokkal, ha már ennyire nem megy anyukád kezelése?

2014. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A költözés oka ,h nagyon előrehaladott a szürke és zöldhályog a szemén,ezért segítségre szorul,amig tart a kezelése. Szóval más rokonhoz költözni cseppet fura lenne.
2014. szept. 17. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!