Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megöl anyám féltékenysége,...

Megöl anyám féltékenysége, mit csináljak? 17L

Figyelt kérdés
Sosem volt vele jó a viszonyom, mérhetetlen gyűlöletet érzek iránta. Sokszor összeszorul a szívem, mikor láton, hogy más lányok mennyire jól kijönnek az anyjukkal. Már kiskorom óta rossz a viszonyunk. Számtalanszor mondta, hogy megbánta, hogy megszülettem, "rohadnék le a nyakáról", folyton begyógyszerezett, csalta apámat, apám meg verte őt. Tehát előljáróban ennyit a gyermekkoromról. Anyagi szempontból megkaptam mindent, erre nem panaszkodhatok. Viszont minden más térwn anyám ott terrorizált,ahol tudott. Emlékszem, kb nyolc éves voltam, mire az anyám megjegyezte az utcán, hogy mit rázom a s.ggem, ne kellessem magam. 8!! éves voltam. Számtalanszor hallottam, hogy belőlem egy kis ribi lesz...stb. Ahogy elkezdtem kamaszodni levetkőzni sem mertem előtte, amiért toporzékolt, mára már megszokta. Van egy barátom, nagyon nagyon szeretem őt. Hazajövök tőle, anyám véeben forgó szemekkel kérdezi, hogy na mivan elvesztettem a szüzesséfwm? -mindezt a nevelőapám előtt, csak hogy még megalázóbb legyen. Folyton keresztbe tesz, hívogat. Jól tanulok, 4-es, 5-ös jegyeim vannak, tehát ebbe nem tud belekötni. Apámtól megkapok mindent, ruhát, pénzt, bármit, és anyám ez miatt folyton ordít, hogy már megint mit kaptam, neki meg semmilye sincs. (van szakmája, el tudna helyezkedni vele, de jó ha összesen dolgozott életében 5 évet, most pedig gyesen van...bravo) Ha ráállok a mérlegre habzó szájjal kérdezgeti, hogy na, híztál??. Sokszor végig mér, hogy de jó lenne, ha neki is ilyen alakja lenne. Multkor nem ebédelten itthon ( nem ő főz, hanem futár hozza), mert siettem, erre ilyet mond, hogy tiszta szívből kívánja, hogy fogok még éhezni. Megöl egyszerűen, utálok itthon lenni, beszabályozza minden percemet, mindenbe beleköt, ha a barátommal vagyok hívogat, ordít a telefonba, ha esetleg próbálok szembeszállni vele, ami 0,00001 százalékban történik meg akkor áttér a verésre. Én gondolom csak betegnek az anyámat?
2014. szept. 21. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elköltözni kollégiumba?
2014. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy gyerekvédelmi hatóság?
2014. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy miért nem mész az apukádhoz?
2014. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész az édesapádhoz? 17 évesen már rég kérelmezhetted volna a bíróságon a felügyeleti jogod áthelyezését.
2014. szept. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:)

Nem káröröm csak fel ismertem benne az enyémet hasonló szitu.

Csak én már 23éves vagyok.

Az anyád azért ilyen mert gondolom a sajátomból kiindulva túl korán szült meg téged és nem volt elötte élete nem élte ki magát és írigy rád amiért benned meg vannak azok a lehetőségek amik benne már nincsen a kora miatt ha azt akarod legyen jó a viszony vagy hogy jobb legyen a helyzet mert mégis csak az ANYÁD OLYAN AMILYEN DE AZ ANYÁD MARAD AMÍG ÉL.

Én azt szoktam tenni az enyémmel hogy empatikusan beszélek vele anno együtt bújtuk az állás hirdetéseket átnéztem az önéletrajzát és adtam neki önbizalmat hogy adtól mert ennyi idős a korához képest jó nő az ilyen nőknek önbizalom kell mert adtól félnek hogy ők hátterben vannak és a lányuk kell de ők már nem add meg neki amit akar azaz önbizalmat hazudj ahogy én minden nap a sajátomnak ezt teszem vele már 6éve és azóta képzeld ha hiszed ha nem jó a kapcsolatunk.

2014. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!