Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha meghal az édesanyja valakinek?

Ha meghal az édesanyja valakinek?

Figyelt kérdés

akkor adnak néhány nap szünetet az iskolában? Vagy hogy működik ez ?


Nem vagyok iskolakerülő, édesanyám a mindenem, sosem akarom elveszíteni, egyszerűen csak érdekel a dolog. :)


2014. szept. 23. 18:13
 1/8 anonim válasza:
51%

A kőolaj fizikai tulajdonságait az határozza meg, hogy milyen szénhidrogén típus annak a fő alkotórésze. Eszerint a kőolajat négy fő csoportba oszthatjuk:


paraffinos (paraffin bázisú)

nafténes (naftén bázisú)

aszfalténes (aszfalt bázisú)

intermediát (átmeneti bázisú)

Megkülönböztetünk Ural, Brent, Dubai Light, Bonny Light, West Texas Intermediate (WTI) típusú kőolajat származási helyre való utalás szerint (amely utal a minőség jellegére is).

2014. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

apukád az ellenőrződbe beírja, h igazolja a hiányzást és akkor kapsz szünetet.


vagy az orvos ír ki

2014. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyedülálló szülőként ? ahol nincs apuka, csak anyuka
2014. szept. 23. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért az ilyesmit el szokták fogadni az iskolában. Ha értelmes osztályfőnököd van, akkor hozzá mehetsz ilyen esetben (volt, hogy felhívtam az ofőt, hogy összevesztek a szüleim és nagyon nagy gáz van itthon, képtelen vagyok iskolába menni, és mivel ismert, megbízható voltam, leigazolt nekem két napot...), de egyébként az igazgatóhoz is fordulhatsz. Nem hallottam még olyanról, hogy ezt ne értették volna meg. Egyik ismerősömnek meghalt az anyukája, ő utána egy ideig nem járt suliba, senki se zargatta miatta :)
2014. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem apukám halt meg általános iskolás koromban. 4 napig nem mentem iskolába, de senki nem kért tőlem igazolást, nem kértek ki az iskolából. Gondolom valami igazgatói engedéllyel megtehetik a tanárok, hogy igazolják a hiányzást.
2014. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm, kiváncsiság volt csak


Utolsó, sajnálom

2014. szept. 23. 18:25
 7/8 anonim válasza:
Nálunk apu szólt az öcsém osztályfőnökének amikor anya meghalt, az meg mondta, hogy maradhat itthon az öcsém, ameddig nem szedi össze magát. Azt hiszem 3 vagy 4 napig nem ment, az osztályfőnök leigazolta.
2014. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi idős vagy.

de amikor nekem apukám meghalt, senkit nem zavart, hogy nem mentem suliba

2014. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!