Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 8 hónapos kisfiamat elvinném...

8 hónapos kisfiamat elvinném az anyukámhoz, de ez a feleségemnek nem tetszik, normális ez?

Figyelt kérdés
Mivel anyukám és a feleségem nem jönnek ki jól egymással, ezért nem örülnék, ha találkoznának. Viszont anyukám szivesen látná a fiunkat. Most 8 hónapos, és azt találtam ki, hogy babakocsival elmegyek anyuhoz, de a feleségem nem jönne. Ez neki nem tetszik, igy nem járul hozzá, hogy egyedül elvigyem a fiunkat. Normális ez? Hány hónapos/éves kortól normális, hogy a saját fiamat a feleségem nélkül (közöz gyerek) elvigyem a szüleimhez? Kb 2 óráról lenne szó összesen.
2014. szept. 25. 20:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%

A történetben anyukád a gáz, vagy a feleséged?

Amúgy szerintem nem normális, mert attól hogy ők utálják egymást, még nem kell a gyereket is hangolni. Ha anyukád szeretné látni az unokáját akkor elviheted hozzá, ha már anyukád nem mehet hozzátok.

2014. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha nem csak szopizik már, akkor el lehet vinni anyukája nélkül is... sôt... elôbb is, ha elõtte eszik. :) Az apa gyereke is, nem csak az anyáé. :)
2014. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Feleséged bekészít pelenkát, inni valót, netán ételt is, és te elmész az édesanyádhoz. Persze, lesz majd némi családi csetepaté köztetek, de a gyerek pont annyira a tied, mint a feleségedé.
2014. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
84%
Mi az,hogy nem járul hozzá?Oda viszed a fiad ahová akarod.Nehogy már behatározza mert ő az ifi asszony.Ne hagyd magad fiatal ember mert ez a nő téged megesz elöbb utóbb.Ha ilyen merem gyanítani anyud nem véletlen nem bírja
2014. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem járul hozzá? Netán ő a kizárólagos gyámja?

Nyugodtan vidd a gyereket, a házisárkány majd lenyugszik.

2014. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán igazán nem szívlelem az ex-anyósomat, de eszembe nem jutna a gyereket eltiltani tőle. Egyrészt a nagyszülőt is megilleti a láthatás, másrészt attól mert mi nem szívleljük egymást még szeretheti az unokáját. Egyébként ilyen joga sem az anyának, sem az apának nincs, hogy így korlátozza a másikat.
2014. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
A feminista válaszom: vidd el a kicsit teljesen nyugodtan. A feleséged mit akar mégis? Hogy a fiad soha ne találkozzon a nagymamájával? Legyenek felnőttek, és beszéljék meg a problémájukat. Nekik nem érdekük, hogy a kicsit minél több szeretet vegye körül?
2014. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom miért lettem lepontozva, de nem is érdekel.

A mi családunkban is van egy ifiasszony (igaz 40 éves már), aki nem szívleli a férje családját. A férj heti egyszer elviszi a 2 gyereket egy rövid időre a nagyszülőkhöz, mindig szigorúan egyedül. Szánalmas egy történet komolyan mondom. Sokszor előbb hazafuvarozza a nagysasszonyt, nehogy 5 percet is el kelljen tölteni a férj családjával. Nagysasszony nem tud viselkedni.

Kedves kérdező. Nem árt ha tudomásul veszed, hogy a gyereketek nem a feleséged tulajdona. Ne engedj neki ebben a kérdésben, mert utána még jobban elkanászodik. Mindezt nőként írom, mert borzalmas volt végignézni ahogy a tesómból papucsot csinált egy vénséges kinézetű nagyságos asszony. Rossz vége tud lenni az ilyen eltiltásosdinak.

2014. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, sajnos elfelejtettem leirni egy fontos dolgot. Szóval anyu feljöhet hozzánk (már többször volt fent), de _én_ nem akarom ezt többé. Ugyanis nem jönnek jól ki egymással, ugyanis anyu már többször beszólt a feleségemnek, aki azt mondta, ha mégegyszer beszól, akkor ki fogja kérni magának. És én nem szeretném, ha összevesznének. Itt most anyukám a sárkány, de mégis csak az anyukám, és én nem akarom, hogy a feleségem - teljesen jogosan - beszóljon neki.

És szeretném, ha anyukám látná a kicsit, de ne találkozzon a feleségemmel. A feleségemet mégsem küldhetem el otthonról, amikor anyu jönne, ezért vinném inkább a gyereket. De a feleségem nem hagyja, hogy én és a fiunk menjük csak anyukámhoz, mindenképp jönni akar ő is, és megint ott lennék, hogy találkoznának.

2014. szept. 25. 21:20
 10/46 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor tessék anyukát egy kicsit megnevelni, és nem fogja piszkálni a menyecskét. Én a feleséged helyében már csak azért se engedném a gyereket sárkányanyóshoz, amíg normális nem lesz!
2014. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!