Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kislányunknak keresünk szép,...

Kislányunknak keresünk szép, aranyos és "különleges" nevet. Mit javasoltok? A vezetéknév Tóth

Figyelt kérdés
Páromnak a Maja, Petra nevek tetszenek, nekem inkább a Jázmin, de ez túl gyakori név. Hasonló nevek érdekelnének.
2014. szept. 28. 13:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
54%
nekem a Rebeka, Regina, Luca nevek tetszenek :)
2014. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
66%
A Jázmin tényleg aranyos, de kb minden második szülő azt adta az utóbbi években a gyerekének. A Petra viszonylag ritkább, de szerintem durvább hangzású, a Maja pedig talán pár éve volt nagyobb sláger.. Mindenesetre szerintem aranyos név, nekem Maja, a méhecske jut eszembe róla. Ha csak ez a 3 lehetőség van, akkor én azt választanám.
2014. szept. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
28%

amiket eltudok kepzelni:

Tóth:

Annamaria

Petra

Zsanett

Mandula ( igen ez egy noi nev es gyonyoru szerintem)

Aisa

árvácska

Aurora

Arzénia

Beatrix

Mind illenek hozza es kulonlegesek is :) lehet oket anyakonyveztetni mind


[link]


Itt egy oldal,gyonyoru nevek vannak es mindet lehet anyakonyveztetni :-)

2014. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mostanában a Kála tetszik nagyon, szép a hangzása és nagyon ritka
2014. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
58%
Aliz.
2014. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nekem a Petra név nem annyira tetszik, a Maja pedig túl rövid.
2014. szept. 28. 13:15
 7/36 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk Majánk lesz hamarosan. Tudjuk, hogy nagyon gyakori, de nekünk ez tetszik és kész. (A Jázmin és a Kála nekem is tetszik nagyon, de a férjem leszavazta a virágneveket, ahogyan magát a Virág nevet is) Versenyben volt még nálunk az Ella, a Laura és az Alíszia. Ha legközelebb is lányunk lesz, akkor valószínű befutó lesz az Ella. (Az Alíszia meg hangzásra mindkettőnknek tetszik, de mivel túl idegenkedő, így elálltunk tőle).
2014. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
64%

Ja és még annyit, hogy a vezetéknév nálunk is csak négy betűs, de mégis Maja lesz a gyerek, a rövid vezetéknév miatt nem akartunk épp azért is szándékosan hosszú keresztnevet választani. A Tóh Maja szerintem szépen hangzik.

(A Petra meg nekem is durva hangzású, és most olyan gyakori lett már mint a Jázmin)

2014. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
55%
Ízlések és pofonok, de nekem a Maja nagyon nem. Túl gyakori, egy hülye mese miatt terjedt el és ha mondjuk okos a kislány és karriert csinál, akkor hülyén fog neki hangzani a Maja.
2014. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az Tóth-hoz illene az Izabella, lehetne Izának vagy Lizának becézni. Paulina? Lehetne Linának becézni :)
2014. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!