Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiúk-lányok, mit gondoltok...

Fiúk-lányok, mit gondoltok erről a viszonyról apukám és köztem?

Figyelt kérdés

Apukám a legjobb barátom, bármit elmondhatok neki..."az én koromban(16) hisztiznek a lányok.. veszekednek a szüleivel..lázadnak, blabla" de ez nem én vagyok apukámmal járok koncertekre együtt megyünk el ide-oda. ki kérhetem a véleményét bármiről ő őszintén megmondja h ez jó vagy esetleg inkább keressek mást... feltétel nélkül szeretjük egymást. oltjuk egymást mint 2 legjobb barát. Bármit elmondhatok neki fiúkkal kapcsolatban..suli..ilyen olyan probléma. ennek én nagyon örülök, bár néhányan cikiznek h mi az h az apád a legjobb barátod stb...mások jó dolognak tartják és szeretik is apukámat mert apa is szereti a barátaimat. Szerintetek is gáz? van köztetek olyan akinek szintén a legjobb barátja az apja?? normális válaszokat!!

(ha elírtam valamit sajnálom)



2014. szept. 29. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez tök jó. Ő legalább nem fog átcseszni/lemondani téged egy aktuális pasi miatt, nem fog féltékenykedni rád. Ésatöbbi. Szerencsés vagy.
2014. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass arra, aki cikiz! Én is hasonló korú lány vagyok (17), és mivel anyum képtelen kommunikálni, kiskoromtól kezdve rászoktam arra, hogy apumhoz menjek mindennel :) Ez még ma is megmaradt, tudom, hogy mindent elmondhatok neki. Még az érdeklődési körünk is abszolút egyezik, szóval együtt szoktunk moziba menni, kirándulni, kibeszéljük a kedvenc filmjeinket/könyveinket (mindketten "kockák" vagyunk, szóval órákig tudunk beszélni pl. a Gyűrűk Uráról :D), mindig belsős vicceket mondunk egymásnak, amiket még anyu sem ért, csak mi :D Szerintem örülj, hogy ilyen apukád van, nem mindenkinek adatik meg :)
2014. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó. :) Van egy haverom aki hasonlóan van az apjával és néha jön velünk és mi is nagyon birjuk a faterját úgyhogy tök jó.
2014. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Eljöhet az az idő amikor már apuka terhes lesz. Különösen ha lesz egy komoly szerelmed.

Akkor már nem lesz ilyen a viszony, ami akkor úgy lesz természetes.

2014. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony igy jo tarsd meg:)
2014. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

anyukámmal én sem találom a közös hangot=(

igen, én ennek nagyon örülök csak nem tudom, miért tartják gáznak:(...

2014. szept. 29. 20:27
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert agyilag annyira gyerekek még, hogy "ciki a szülő", ami ritka nyomorék felfogás. És/vagy irigyek rád a szívük mélyén, mert nekik nincs ilyenn kapcsolatuk az apjukkal.
2014. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek ;)
2014. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. :)

4.: Nekem komoly kapcsolatom van, és egyáltalán nem terhes emellett apu :) Sőt, a barátom nagyon jól kijön apummal! :D Apum örül, hogy ilyen jófej a barátom, a barátom pedig örül, hogy jóban vagyok az apámmal, és ő is kedveli őt :)

2014. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tuti irigyek... icipicit én is irigyellek, nekem nem volt ilyen jó fej apum... sőt...


Ne törődj az irigyekkel, meg akik a szülők elleni lázadás menőnek tartják! Tartsátok meg a barátságot, ha neked szükséged van apád barátságára, akkor mindenki más le van tojva! A lényeg, hogy számíthatsz rá mindenben, ez nagy érték! A cikizőkre valszeg nem számíthatsz, így a véleményük se számít!

2014. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!