Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minek csinálnak a szegények...

Minek csinálnak a szegények gyereket?

Figyelt kérdés

Mindenütt az megy mostanában, hogy mennyien szegények az országban, alig van mit enni is. Nem lenne egy szegény ember se, szépen kihalhatnának ha nem csinálnának a szegények gyereket. Mi a fenének? Csak szenved egész életében. Én is szegény családban nőttem fel és bizony egész életemben szenvedtem. Meg is kérdeztem mi a francnak szült meg, azt mondta a hülye anyám, hogy becsúsztam... hát gratulálok. szerintem csak a gazdagoknak kéne gyereket vállalni. Nem lenne ennyi bűnözés. rablás, lopás meg gyilkosság. putriba, panelba alapból nem engedném, hogy gyereket vállaljanak. Én panelba nőttem fel és elmondom mindenkinek, hogy iszonyatos. Borzasztó, gyűlöltem mindig is. A legszarabb panelban lakni. Fel nem fogom minek eröltetik az ilyenek a gyereket.


[link]


[link]


Engem rohadtul idegesít, mivel tudom milyen... Más gazdag, semmi baja soha, kizárólag azért mert gazdag családba született.


Mondhatjátok h tanulás meg minden, de az ilyesmi rohadtul kihat az idegállapotra meg mindenre. Meg aztán ha 20 évesen lotto 5-öst is nyer, bennemarad a tüske, hogy hol kellett felnőnie, mennyit szenvedett.



2014. okt. 18. 08:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
68%
A csaladi potlek miatt.
2014. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
77%

Mi jól élünk, jól állunk anyagilag (bár ez bármikor változhat) de viszont panelben élünk. Hogy miért? Mert ezt olcsóbb fenn tartani. Megengedhetnénk magunknak már egy házat. Mikor vettük a lakást akkor nem keresett még ennyit a férjem. Nem akartuk túlvállalni magunkat nagyobb hitellel. Ide vállaltunk egy babát. Többet nem, nem férnénk el. Nem mindenki szegény, aki panelban él. Ha körül nézek, igazából kb. 1-2 családot tudok akik szegények. Putriba haza sem engedhetnének kisbabát, de már tojnak erre is nagy ívben. :(

Magában az hogy valakik szegények, nem ad okot arra hogy ne vállaljanak gyereket. Ahol tudnak enni adni a gyereknek, tiszta ruhát, fekhelyet, oda azért már lehet gyereket vállalni. Nem értem miért kell luxus? Legalább megtanulja mi az élet. Szerintem meg az a szarabb mikor egy gyerek gazdagságban nő fel, aztán meg kikerül az életbe, és fingja sincs hogy mit kellene kezdenie magával. (bár van aki feltalálja magát rögtön)

2014. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Hát én szívesebben születtem volna és nőttem volna fel gazdag családban... Szerintem ezerszer jobb lehet minden szempontból.


Akkor ez csak duma, ti is azért laktok panelban, mert az olcsóbb, ennyi.. Aki jól él, nincs gondja anyagilag a büdös életbe a közelébe se megy panel lakótelepnek. Ebben biztos vagyok.

2014. okt. 18. 09:13
 4/46 A kérdező kommentje:
Amúgy amint tehetitek költözzetek el panelból, remélem tervbe van. A gyerek érdekében mondom.......
2014. okt. 18. 09:15
 5/46 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem rosszul gondolkozol! Mi jól éltünk, a szüleim röhögve el tudtak tartani 3gyereket, aztán jött a xaridő, csórók lettünk. Már felnőtt vagyok, családom van és nem vagyok csóró. Dolgozol, helyezkedsz a lehetőségekhez képest és nem kell csórón élni!

Utolsónak: nem feltétlen több a rezsije egy háznak. Nekünk van egy panelunk és egy házunk is. Méreteihez képest a panelnak sokkal nagyobb a rezsije. Lényeges, hogy korszerűsítve legyen a ház.

2014. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az a kedvencem mikor minimálbérre szülnek gyereket :D És aztán jön a duma, hogy "legalább a szegény családban szeretik egymást".

Aztán meg iskolában mikor 20 ft-t kap reggelire, hogy vegyen magának egy üres kiflit... Biztos nagyon szereti

2014. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, azért, mert pont ugyanannyi joguk van a gyerekvállaláshoz, mint gazdagéknak...

Egyébként meg nőj fel... végtelenül elkeserítene, ha a saját gyerekem egy ilyen anyagias kapitalizmustermék lenne...

2014. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
69%
Panel és panel között is van különbség... :) Azt a panorámát, amit a hatalmas erkélyünkről látunk a 8. emeleten nem cserélnénk el egy kertesházra sem. Megtehetnénk, hogy családi házba költözünk, ez nem feltétlen anyagi kérdés (a szaros kis panel lakásunk többet ér, mint egy átlagos kertesház).
2014. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
De azért mert valami drágább, még nem biztos, hogy jobb. :D
2014. okt. 18. 09:38
 10/46 A kérdező kommentje:
Meg nem mindegy h milyen kerteshez hasonlítod azt a panelt. Szerintem nem normális dolog ha valaki olyan drága panelba megy. Nekem akkor se kéne panel, ha az a tengerparton lenne.
2014. okt. 18. 09:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!