Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok ti hogy fogadnatok ha...

Szulok ti hogy fogadnatok ha a lanyotoknak afrikai baratja lenne?

Figyelt kérdés
Normalis elfogado szulokrol van szo. Hetvegen lesz a talalkozas,csaladi ebed meg par napig marad a par. Csak az a baj hogy a lany olyan faluban el ahol megbamuljak az embereket,pletykasak. Mivel konnyitenetek meg a parotoknak ezt a helyzetet?
2014. okt. 21. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen zavarban lennék.
2014. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az ott élők biztos nem változnak meg a látogatásig, szóval ezzel nem lehet mit tenni. Felnőtt emberek, tegyék túl magukat hogyha megbámulják őket. Ha a szülők kedvesek, előzékenyek és érdeklődőek jó értelemben, akkor nem fogja érdekelni a fiút hogy a faluban megbámulják. Amúgy meg nem kell a faluban járkálni ha nem muszáj, főleg ha úgysem az lesz a közegük és csak látogatóba mennek. De sztem ezt fel eleht dolgozni hogy valakit megnéznek. Azért manapság már sok afrikai él az országban.
2014. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A hír hallatán lábon kihordanék egy infarktust.

A faluval nem foglalkoznék, kit érdekel? Csak három napig lesz hír, vagy még addig sem. Majd jön egy másik esemény, és feledésbe merül.

Mosolyognék a szomszédokra, páromat kézen fogva kisérném be hozzánk, de előbb felhívnám a figyelmét, ne felejtsen el köszönni kukkolóknak, mert ebből is botrány lehet, hiszen a "mihaszna" köszönni sem tud.

Falun is elfogadóbbak már az emberek. Gyerek, unoka hozza az új híreket, másféle problémákat, mint az idősek idejében. A mama meg szépen beletörődik fiú unokája fülbevalójába, lány unokája előbb szűl, mint férjhez megy, ha egyáltalán lesz esküvő.

2014. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

meglepődnék, mert fiaim vannak :)


no, szóval miért is vetődne fel bennem ez a kérdés? a szomszédok miatt? az legyen az ő problémájuk

2014. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

A faluval, szomszédokkal nem foglalkoznék, nem érdekelne, hogy mit gondolnak.

Viszont a lányomat nagyon félteném, sok rosszat (és nem kizárólag alaptalanul) lehet, hallani az afrikai férfiakról.

Más kultúra, más szokások, más elvárások.

És a betegségektől is félteném nagyon (pl. HIV ott sokkal gyakoribb, mint nálunk).

Szóval nem örülnék! Természetesen ennek ellenére normálisan viselkednék a vendéggel és próbálnám megismerni.

2014. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ahogy előttem írták a faluba az embereknek legyen a saját problémájuk.. nem foglalkoznék velük.. engem személy szerint egyáltalán nem zavarna, a városunkban fiatal koromban sok afrikai egyetemista tanult, párral megismerkedtem jól elbeszélgettünk, arra emlékszem mikor buszra egyszer felszálltam és pont ott volt az egyik, odamentem hozzá adtam neki két puszit és elkezdtünk beszélgetni, mindenki engem bámult, hogy fúú még puszit is adott.. látszott a szemeken a teljes megrökönyödés :)) pedig egy nagyon intelligens, aranyos fiú volt.. csak hát teljesen fekete bőrrel... :) (és nem... semmilyen kapcsolatom nem volt vele barátságon kívül :) )
2014. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
A szomszédaitok nem tudják, hogy mind Afrikából származunk?
2014. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a férjem származik egy kis faluból, mikor először hazavitt, volt olyan ház ahol az ablakból kukucskáltak ki és úgy bámultak. Pedig nem vagyok afrikai, a lányod készítse fel erre a fiút, ti pedig legyetek nagyon előzékenyek.
2014. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Ezzel nem leszek népszerű de mind 2-t azonnal elcibálnám AIDS tesztre.

Utána majd beszélünk h hogyan tovább.

2014. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak a szulok miatt erdekli a lanyt a bamulas mert ez egy tipikus pletyis falu. Meg nem ulnenek egesz nap otthon megneznek a kornyeket is.
2014. okt. 21. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!