Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám ellopott egy nagy...

Az anyám ellopott egy nagy értékű fülbevalót ami a kislányomé volt?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre sajnos, hogy nincs meg! Azt mondta, hogy elvitte megcsináltatni, de nem hittem neki, ezért belenyúltam a táskájába megtaláltam a zálog papírt beadta a zaciba! Forr bennem a düh, hogyan tudom vissza szerezni a fülbevalót anélkül, hogy fizetnem kellene a zaciba? Kérlek segítsetek!

2014. nov. 6. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
elkíséred anyut, hogy kiváltsa, vagy feljelented
2014. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Feljelented lopásért?
2014. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
31.-én rakta be. Ha kihívom a rendőrséget a zálógházba visszakapom a fülbevalót?
2014. nov. 6. 19:30
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
váltsd ki, anyukáddal meg beszéld meg. Mit lehetne tenni, hogy ez ne forduljon többet elő. Négyszemközt beszéljétek meg. Először.. remélem sikerül megoldanotok rendőrség nélkül.
2014. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
3. Nem, azt ki kell váltani.
2014. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Persze, majd a rendőr kifizeti helyettetek. Hogy gondoltál ki ilyen baromságot?

Nem, bemész, feljelentést teszel, aztán jön a procedúra.

2014. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Én nyugodtan annyit mondanék, hogy két napja van kiváltani a zaciból (ezzel jelezve, hogy tudom), vagy rendőrségi feljelentést teszek. És tényleg tennék is, jöjjön rá, hogy ilyennel nem szórakozunk.
2014. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Én, először megkérdezném, melyik ékszerészhez vitte és mikor. Ha azt mondja, már legalább pár napja történt---mondhatod is neki, hogy x ideje nem találod-, akkor mond neki, hogy "óh, ne is törődj vele anyu, majd holnap beugrok érte" ha azt mondja, hogy megígérték, hogy szólnak, akkor is mond, hogy azért te rákérdezel holnap. Valahogy ugraszd ki a bokorból a nyuszit, hogy ő maga vallja be, de ne a kislányod előtt. Aztán szépen elbeszélgetsz vele.

Hát én személy szerint nem tudom, mit gondolnék ezek után az anyámról. Hihetetlen. Még ha mondjuk volt is rá oka, mert elkerülhetetlenül kellett a pénz, akkor is, hogy az istenbe képzelte, hogy nem veszed észre, nem tudnék a helyébe a tükörbe nézni.

Nem vonnám be a rendőrséget egy ilyen eset miatt. Ha több hasonló történik, akkor már igen. De akkor már nem is hagynám, hogy a közelébe jusson az unokájának. Nem kell, hogy ezt tanulja tőle. Azonkívűl valahogy bűntetni kell.

2014. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
15%
Nagyon szomorú amikor idáig jut egy anya lány kapcsolat. Szerintem váltsd ki és próbáld megbeszélni vele. Bármilyen dühös is vagy, anyád csak egy van. És gondolom ő volt aki felnevelt is.
2014. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Folyamatosan meglop befogadtuk a házunkba, de többször előfordult, hogy a pénztárcámból eltűnt pénz, hol egy tízezres hol egy húszas, ha rákérdeztem fel volt háborodva mindennek lehordott, ahogy most is, sőt nekem is jött, itt él a mi házunkba eltartjuk bár dolgozik, de a cigaretta árát keresi meg amit elszív. Mi sem vagyunk eleresztve anyagilag mert a férjem tud dolgozni három gyermekünk van, kicsik és a legkisebb sajnos súlyosan értelmi sérült, így én nem tudok dolgozni, neki a fülbevalóját lopta el. Az a szomorú, hogy azért a fülbevalóért, hosszú hónapokon át keményen gyüjtögettük a kis pénzünket, hogy meg tudjuk venni akkor karácsonyra a gyermekünknek. Nem tudom kiváltani, mert sokat fizettek érte. De most betelt a pohár ennyi volt, a házunkból kitettem, voltak ennél súlyosabb gondok is vele.
2014. nov. 6. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!