Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hallgassak Anyára? Egy tehetős...

Hallgassak Anyára? Egy tehetős és egy átlagos/szegény ember között sosem lehet kapcsolat? Őszintén mondja ezt, vagy mert nem kedveli?

Figyelt kérdés

Az én családom jóval gazdagabb, mint a barátomé. Ez eddig engem nem zavart, csak a szüleimet. Vagyis most sem zavar, csak elkezdett feltűnni.

Pl. mikor megjelent Mo.-n az új iPhone és Apa megrendelte, akkor egész délután itt hisztiztem Anyának, hogy remélem jó színben rendelte, mert ha szürke, akkor nekem nem kell. És közben itt volt a barátom is és akkor le se esett, hogy ez neki hogy jöhetett le...

Meg egyre több a félreértés miattunk azért, mert ő nem szeret/nem tud olyan helyekre járni, ahová én az ismerőseimmel. Emiatt féltékeny, mert elég sok fiúnak/férfinek tetszem.


Anya azt mondja, hogy egy ilyen kapcsolatnak semmi értelme, mert ezek a különbségek később csak nagyobbak lesznek, Ő pedig sosem tud nekem majd megfelelő anyagi hátteret biztosítani.


De nem tudom, hogy ezt azért mondja-e, mert tényleg így van, vagy mert nem kedveli a barátomat.


Én 16 éves vagyok, Ő 17. Mind a ketten 11.-esek vagyunk, évfolyamtársak.



2014. nov. 8. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
Nem lenne ekkora a szakadék, ha te nem viselkednél úgy, mint egy gazdag, elkényeztetett tini.
2014. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
99%

Nézd, a csávód 17 éves, nyilván nem tud, nem is kell versenyezni apucid pénztárcájával.

Ha jól csinálja a dolgait, 30 évesen ő adhat kölcsön apucidnak.

Csak rajta múlik. Te ettől függetlenül igazi uptown bitc... izé, girl vagy.

2014. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Dehat miertne viselkedne ugy hiszen az. Barmikor megtudnam venni a gyerekemnek a legujabb okostelefont, de elvbol nem teszem. Egy 17evesnek minek ilyen csucsmobil?
2014. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem viselkedek általában úgy. Csak néha, amikor nem figyelek a viselkedésemre, mert izgulok, vagy valami.

Nem hiszem, hogy a családom bármikor olyan helyzetbe kerülne a jövőben, hogy akárkitől kölcsönt kellene kérniük.

2014. nov. 8. 12:03
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Inkább azon gondolkodj el, hogy ha összeházasodtok, akkor lejjebb tudod-e adni a színvonalat, mert valószínűleg a srác nem fogja kielégíteni az anyagi igényeidet.

Vagy majd xarrá alázod azzal, hogy ha valami kell, akkor apádtól kéred?

2014. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Tekintve a korosztályotokat, teljesen mindegy most, hogy ki gazdag ki nem. Ezek a szerelmek tartanak ideig óráig, aztán jönnek a következők. Ha húsz++ évesek lennétek akkor igaza lenne anyádnak, bármennyire is szemét dolog. Egy csóró pasi és gazdag nő között szinte biztos, hogy nem működhet egy egészséges kapcsolat. Nem arra gondolok, hogy a nő többet keres, mert olyan sok van, hanem arra amikor a nő tényleg mérföldkövekkel gazdagabb mint a pasi.
2014. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk, házasságban egyikünk sem gondolkozik még.
2014. nov. 8. 12:09
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Miert a sracnak kellene barmilyen igenyt kielegitenie? A tanulmanyai utan a kerdezo is dolgozhat es kereshet jol, nem?
2014. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Istenem mekkora elkényeztetett egy p.csa vagy. A srác érdekében onként szakíts vele és keress egy srácok a tehetős haverjaid kozul.. A srác meg megérdemel egy rendes lányt..
2014. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A nők a mi családunkban nem igazán dolgoznak. Igazából csak egyetlen olyan női rokont ismerek, aki dolgozik, ő egy vállalat vezetője külföldön. Persze ez nem azt jelenti, hogy senki nem tanult volna tovább a gimnázium után, mert minden csalátagunk egyetemet végzett. Egyszerűen csak a nők nem dolgoznak.

Gondolom ezért mondta azt Anya, amit mondott. De persze nem biztos, hogy az én életem is ilyen lesz.


Utolsó válaszadó, feleslegesen égeted magad a válaszoddal.

2014. nov. 8. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!