Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kezdem kicsit unni az apámat...

Kezdem kicsit unni az apámat de jogosan?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy valamiért pikkel rám.

A dolog valamikor 2005 vagy 2006 környékén kezdődött amikor apám diploma helyett inkább csajozott (később lediplomázott) és akkor összeszedett egy csajt.Később amikor kiderült majdnem elváltak szüleim.

Én mindíg is anyás voltam mert apámnál soha nem éreztem azt az igazi apa-fia kapcsolatot. Szerintem azért nem kedvel mert én voltam az első gyerek aki született. Mindíg a nagyapámmal voltam horgászni,sétálni,az erdőben és még a műhelyben is (Szinte mindent vagy nagyapámtól vagy anyától tanultam). Ez most is így van.

Apám mindenkit magasról lesz@r főleg engem,alig szól hozzám.

Mindíg saját magával törődik.A legrosszab az hogy saját magától nem hívna el engem sehova (Igazából már nem is érdekel mert nagyon bele untam akkor se mennék ha akarná).

Mit csináljak ? (Beszélgetni próbáltam de egyszerűen nem tudok mert naponta csak reggel és este látom mert dolgozik azután elmegy edzeni utánna megmár én vagyok az akinek pont nem kéne ott lennie) húgommal többet törődik egy nap mint velem egy hónapban.

Bocsánat hogy kicsit szétszórtan írtam!

13/F



2014. nov. 11. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajna nem sok mindent tudsz kezdeni.

Ha sejted, mi a problémája, megpróbálhatsz úgy viselkedni, hogy jó lehess.

Egyébként meg próbálj a haverokkal több időt együtt tölteni, és ha hiányzik az apa az életedből, keress valaki kb. olyan idős férfit, akivel jól érzed magad! Pl lehet tanár, edző, nagybácsi, szomszéd, haver apja, és alakíts ki velük olyan kapcsolatot, hogy meg tudd velük azt beszélni, amit apáddal tennél! :(

2014. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!