Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lenne a velemenyetek...

Mi lenne a velemenyetek arrol, ha a felesegetek a fiatokkal beszelne megy a penzugyi dolgokat?

Figyelt kérdés
Mondtam a felesegemnek, hogy en egyszeruen nem vagyok kepes sporolni, o viszont minden heten elmondja, hogy mar pedig sporolni fogunk. Megkapjuk a fizetest, de o szokta kezelni, majd ma reggel beszelek a fiammal, es akkor mondja, hogy azt mondta anyu, hogy jo lenne megint feretenni annyi penzt, mint a mult honapban. En pedig csak neztem, hogy tettunk egyaltalan felre penzt mult honapban, es mennyit? Milyen dolog ez, hogy a fiam tud rola, en meg nem, holott a mi fizetesunk
2014. nov. 12. 12:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Még te kéred ki magadnak, amikor képtelen vagy spórolni?

Nem is értem, milyen apa vagy te...

2014. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Most mondtad, hogy te nem tudsz spórolni, szóval gondolom ha tudnál arról a pénzről, már elköltötted volna. Miért baj az, hogy tesz félre?
2014. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem az baj, hogy sporol, hanem az, hogy en semmit nem tudok rola, es a fiam mindent tud, pedig nem is keres penzt.
2014. nov. 12. 12:46
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Gyereket tanitja, megossza oromet. Nem is biztos, hogy a gyerek tud a pontos osszegrol. viszont ha mar eleg idos hozza, miert ne, o is a csaladban van,nem baj, ha latja, hogy kellene ennek mukodni. Anyuci nem azt mondta, hogy o kereste meg, te pedig lazsaltal.
2014. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a feleséged. Lehet, hogy a fiadnak jobb a pénzügyi ismerete, mint neked.

Te nem vagy képes spórolni, de a fiad igen.

2014. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és érthető, hogy nem mondja meg, hogy van spórolt pénzetek, mert elköltenéd.
2014. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A SPÓROLT pénzről nem mesélnek olyan embernek aki nem tud SPÓROLNI :D
2014. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként egy dolgozó ember igazán képes lehetne a spórolásra, hiszen jobban tisztában van azzal, hogy mennyit is kell dolgozni azért.

A tinik nem tudnak kb spórolni, mert nem ismerik az értékét, hogy mennyit kell dolgozni érte.

2014. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudsz róla, hogy nehogy elköltsd a félretett pénzt is :D
2014. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Így logikus. Arra bízza, aki ért hozzá.
2014. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!