Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek a gyermekmod...

Mi a véleményetek a gyermekmodellekről?

Figyelt kérdés

Hogy vélekedtek az ilyen Kristina Pimenova és hasonló "sorsú" gyerekekről, akiket óvodás korban fotózásokra küldenek, címlapokon pózolnak, kifutókon flangálnak? Csak szerintem felelőtlenség ez egy szülőtől?

Semmi provokatív nincs a kérdésemben, csupán véleményeket szeretnék.



2014. nov. 13. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Azonos a véleményem a tieddel.
2014. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem tragédia, olyan mint a gyerekszínészet, valamilyen szinten szükséges is, hogy legyenek

ami butaság szerintem az a gyermek szépségverseny pl

2014. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na igen, régen volt ilyen műsor is ahol 5 éves műszempillás libák hisztiztek egy koronáért. Eszem állt meg :D
2014. nov. 13. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezeknek a gyerekeknek a szüleit egytől egyig bezárnám, és felelősségre vonatnám, a gyermekük tönkretétele miatt.
2014. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én modellkedni nem vinném a gyerekem, az biztos. Pedig az egyik pici lányom, tuti befutó lenne, annyira gyönyörű, és bájos. De nem tenném ki ennek az életnek. Egy szépségverseny még hagyján, az csak pár alkalmi fotózás, de ezt is hüly.ségnek tartom, így sosem vittem oda sem. A színészkedés meg nagyon alkat függő, mert van amelyik gyerek imád szerepelni, szinte színpadra termett, van amelyik nem. Kényszeríteni semmiképpen nem szabad. De egyébként se a gyerek dolgozzon, az a szülők dolga.
2014. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az enyémet múltkor leszólították, hogy menjen modellnek, de szó sem lehet róla.

Egy-egy jobb hangulatú fotózás az rendben (hiszen újságokban valakiken be kell mutatni a ruhákat, vagy reklámnak), de a modellkedés nálam nem férne bele.

2014. nov. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi fér bele a kategóriádba. Húgom modellkedett gyerekként, anyámék hozták-vitték. Valakinek be kell mutatnia a gyerekruhákat is az újságokban, nem volt szétsminkelve és semmi extrém dolog. Nem a tv-ben leadott szépségkirálynő műsorokból kell kiindulni, amikor elképzelést alkotsz a "gyerekmodell" kifejezésről. :D Ha eltöröm a kezem, vagy fáj a hasam én se Dr. House-t kéretem magamnak. :)
2014. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen vinném majd a gyerekem, ha lesz, nem értem, miért kell úgy felfújni.

Annak idején anyukám is emiatt a görcsös hozzáállás alatt nem engedett el még egy portfóliófotózásra se, azóta is haragszom rá.

Semmi baja nem lesz a gyereknek, ha ráadnak pár ruhát valamelyik cégnél és lefényképezik.

2014. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez meg talan korai de 12-13 eves kortol kell elkezdeni
2014. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!