Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan törjek ki a szülői...

Legly kérdése:

Hogyan törjek ki a szülői szigorból? :' ( 18 éves vagyok, nincsen semmi magán életem, mindenbe beleszólnak lelkileg, érzelmileg a padló alatt vagyok. HELP!

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Én 17 évesen szültem egy gyereket, csak így tudtam lelépni otthonról. Ígymár szinte kidobott anyám, azelőtt meg rabszolga sorsom volt.
2014. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
jó kérdés ... mi a gond konkrétan? nem mehetsz sehova,csak otthon tanulnod kell meg házimunkázni?
2014. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen, bébicsősz vagyok, úgy, hogy bele se egyezte, az érzelmeimet semmibe veszik, beleszóltak a kapcsolatomba és ezért rossz kedvem van, de nem érdekli Őket, a páromat teljesen lenézik, nincsen saját döntésem... most csak így ennyi jut az eszembe...
2014. nov. 26. 21:24
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
hú ez gáz :( gondolom van kistestvéred ... legjobb,ha a párodat akkor nem viszed el hozzátok haza ... ha nem drogos,alkoholista bűnöző a párod,akkor nem kell aggódni és talán majd megbékélnek a szüleid,ha látják, hogy komolyak a szándékai ...
2014. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, felnőtt ember. Költözz el, éld a saját életed. Akkor nem szól bele senki semmibe.
2014. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Mindjart jönnek a "még hálás leszel ezert" kommentek.
2014. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Ismerős helyzet, nekem is mindenbe beleszólt az anyám anno, most 20 éves vagyok és konkrétan azt se tudja hol vagyok, kizártam az életemből, amennyire tudtam, amúgy párommal élek. :)


20/L

2014. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Ja és 18 és fél voltam, amikor elköltöztem otthonról.


utolsó voltam

2014. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

"Mindjart jönnek a "még hálás leszel ezert" kommentek."


tényleg szinte mindig az van, h jön néhány észlény és megmagyarázza, h a szülőnek mindig igaza van. A szomorú valóság viszont tényleg az,h rengeteg rossz szülő és buta ember van.

2014. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%

9, és a szomorú valóság az, hogy a kérdezőhöz hasonlóak csak nyavajogni szeretnek, mert nekik otthon milyen rossz, de az azért nagyon jó tud lenni, hogy leteszik elé a vacsorát, megveszik a ruhát és kifizetik a számlát.


Ha nem kellenek az otthoni szabályok, ne kelljen az otthonról kapott pénz, ruha, semmi se.

2014. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!