Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlreagálom? Karácsonyi...

Túlreagálom? Karácsonyi ajándék, és én fizessek?

Figyelt kérdés
3 hónapja költöztünk, újitjuk a házat, vannak gyerekeink is. Karácsonyra anyutol és mamámtol gáztüzhelyt kapok. Azt mondják nem fér be a kocsijukba (pedig tudom h befér simán) és a szállitást (ami 10 ezer ft) oldjam meg én. Nekem ez marha rosszul esik. Jó anyagi körülmények közt élnek, nekem meg elég a gyerekek és a házfelujitás.
2014. dec. 2. 16:28
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy felajánlottam ha elhozzák fizetem a benzint (kb 2 ezer ft) de ugye erre azt mondták hogy nem fér be a kocsiba
2014. dec. 2. 16:30
 2/49 anonim ***** válasza:
43%
Én megmondanám, hogy köszönöm szépen, akkor nem tartok igényt arra az ajándékra, ennyi erővel én is megvehetem magamnak.
2014. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
97%
Nincs kocsitok amivel elhoznatok? Mi siman kiszereltuk az ulest es belefert. En nem lennek elegedetlen ha ilyen ertekes ajandekot kapnek.
2014. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha neked nem ér ennyit, akkor ne fogadd el, hanem vedd meg magadnak. Elárulom, az több lesz, mint 10.000 forint.
2014. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek miken tudnak problémázni... Ha neked nem kell 10.000Ft-ért egy tűzhely, akkor mond hogy nem kell és kész. Összességében valóban nem szép, hogy fizetned kell egy ajándékért, de fölöslegesen idegesíted magad. Inkább örülj, hogy lesz egy tűzhelyed ilyen nevetséges összegért.
2014. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Nem nincsen kocsink.
2014. dec. 2. 16:38
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Ajajj, szép Karácsonyotok lesz, ha már most ilyenen megy a vita.
2014. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 Say My Name válasza:
76%
Akkor vedd meg jóval több pénzért. Bírom az ilyen öntudatos kismamákat/anyukákat akik azt hiszik körülöttük forog a világ...
2014. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
88%

ezek szerint kb 10 ezerért kapnál egy új, legalább 40 ezret érő (lehet 80 is) gáztűzhelyt


igazad van, száradjon rájuk, nehogy már pénzt adj érte ... vedd meg a boltban, és onnan vitesd haza, és így költs rák legalább 50, de lehet, hogy 100 ezret ... legyen már tartásod, hát mit képzelnek

2014. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valóban nem fér be a kocsiba, hiszen egy hatalmas dobozban lehet szállítani, amibe egy halom hungarocell tartja meg, ezek nem férnek be egy személyautóba.
2014. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!