Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlreagálom? Karácsonyi...

Túlreagálom? Karácsonyi ajándék, és én fizessek?

Figyelt kérdés
3 hónapja költöztünk, újitjuk a házat, vannak gyerekeink is. Karácsonyra anyutol és mamámtol gáztüzhelyt kapok. Azt mondják nem fér be a kocsijukba (pedig tudom h befér simán) és a szállitást (ami 10 ezer ft) oldjam meg én. Nekem ez marha rosszul esik. Jó anyagi körülmények közt élnek, nekem meg elég a gyerekek és a házfelujitás.
2014. dec. 2. 16:28
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
86%

Ez finoman szólva is hálátlan és pofátlan tőled,hogy ezen problémázol.

Nem elég,hogy kapsz egy hasznos ajándékot (ami mellesleg a mai világban nem is olcsó mulatság) ,még be is hisztizel azon,hogy a szállítást neked kell megoldanod.

Attól,hogy valaki gazdag (pl a szüleid) semmi jogod követelőzni tőlük ,inkább örülnél az ajándéknak. 10ezer forintért is ajándék egy gáztűzhely 2014ben,amikor a legolcsóbb is minimum 60-70 ezer forintba kerül ..


Tehát azt még megértem,hogy hálátlan vagy. Azt is,hogy utálod a szüleid,de a drága ajándékukat azért szeretnéd,mert te csóró vagy.

Azt,hogy ostoba vagy ,mert így is az eredeti ára TÖREDÉKÉÉRT jutnál egy új tűzhelyhez (ha anyagiasak akarunk lenni,és kizárólag ilyen szempontból véleményezzük a helyzetet) és inkább nem kell,azt már nem tudom megérteni .


Lehet,hogy ezért élsz rossz anyagi körülmények között,mert buta vagy mint a tök.És egy hisztis liba.

2014. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Dehogy fogyott el. Amugy 42 éves anyám. Mamát megértem, ő nyugdijbol él, de anyunak van bőven mit a tejbe aprítani...
2014. dec. 2. 17:31
 33/49 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez neked ilyen óriási problémát okoz, akkor mond meg hogy nem kell. Majd ti megveszitek 5-10x annyiért, ők meg hozzanak ajándékba zoknit.

Amúgy ha jól veszem ki, akkor nem is csak úgy a hasukra csaptak, hanem nektek erre szükségetek van. Szóval miért nem úgy nézed, hogy milyen sok pénzt megspóroltok most azzal, hogy megveszik nektek?

Egyébként utána néztél már egyéb lehetőségeknek a szállítást illetően, vagy a hőbörgéstől nem volt még időd? Csak példának okáért, körbe kéne kérdezni az ismerősöket, akiknek van nagyobb autójuk, vagy utánfutójuk, hogy tudnának-e segíteni.

2014. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Jaj 31. Nem kell csesztetni, nem vagyok hisztis liba, sőt csóró sem csak tudod épp tegnap perkáltam ki 380 ezret ablakokra, ajtóra és parkettára.


Én meg kinéztem neked egy franciaágyat, de nincs kedvem szálligattni, old meg ha tudod. Boldog karácsonyt

2014. dec. 2. 17:35
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
#34 ez így kevés ... fizesd is ki, aztán majd ő elszállíttatja :)
2014. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
93%
Csak kíváncsiságból: ha anyád 42 és nektek már gyerekeitek vannak, hány éves vagy?
2014. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Örülj neki, ígyis hatalmas ajándék.
2014. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
24 vagyok
2014. dec. 2. 18:19
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem Daewoo Kalos-sal tényleg a kőgazdagok szoktak járni...
2014. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a kérdező irigy az anyjára.
2014. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!