Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 éves lány vagyok. Anyukám...

15 éves lány vagyok. Anyukám mostanában sokat veszekszik velem azért mert szeretek egy fiút de ő nem akarja elfogadni hogy lassacskán felcseperedek. Én vagyok a hibás? (folyt. Lenn)

Figyelt kérdés
Nem akarja egyáltalán hogy barátom legyen. Bárki is lenne az undorral tekintene rá,mert nem akarja hogy legyen barátom.Én vagyok a hibás vagy neki elkéne ezt fogadnia hogy szeretem azt a fiút és már nem vagyok kicsi annyira hogy ne lehessen barátom?

2014. dec. 5. 23:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
28%
15 évesen még ne akarj semmit , hosszú elötted az ut tuti v 100x szakitani fogsz még ,,, ne állj meg az elsőnél az ugy is csak a lyukra megy ,
2014. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem te vagy a hibás.
2014. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Quasar07 ***** válasza:
54%

Nem te vagy a hibás. De próbáld meg anyukádat is megérteni, és nézd egy kicsit az ő szemszögéből a dolgokat..

Majd ha gyereked lesz, te is megérted azt, hogy milyen ez. Beszélj vele erről és kérdezd meg, hogy mi a baja (félt? Féltékeny? Stb.) És jussatok közös nevezőre. Nekem apukám ilyen, de vele nehezebb bírni.

2014. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
58%
ebben az esetben anyukádnak nincsen igaza igazán megérthetné hogy nem vagy már kisgyerek
2014. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagy hibás, de kétszer vagy háromszor ennyi leszel, mire megérted hogy anyád csak jót akart neked. Az anyák mindig jót akarnak, akkor is, ha nem jön össze.
2014. dec. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Attol mert baratja lesz nem kell egybol lefekudnie vele emberek?!!miert ne lehetne egy 15 eves lanynak baratja?kerdezo nekem is 15 evesen volt az elso baratom 9 honapig jartunk de semmi olyan nem volt koztunk.csok kezen fogas es ennyi en nem akartam ennyi idosen szexualis kapcsolatot.ezt anyudnak is magyarazd el hogy attol mert szeretsz egy fiut nem azt jelenti hogy ket het mulva agyban kotsz ki vele
2014. dec. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
72%
Mindenki magából indul ki, anyud is...
2014. dec. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok, nekem is 15 évesen volt először barátom, de még mindig szűz vagyok. Engem is tiltottak tőle mert szerintük emiatt ribi voltam és még túl kicsi voltam hozzá...tökmindegy volt mert ugyanúgy megoldottuk hogy találkozzunk csak azt mondtam otthon hogy másokkal megyek. Anyukád tényleg megérthetné hogy már nem vagy kisgyerek és tudom tapasztalatból hogy hiába próbalnád elmagyarázni nekik, úgysem értenék meg, szóval ne foglalkozz velük. Nekem azt se engedik meg hogy szombatonként találkozzak a barátaimmal és beszélgessünk egyet, mert szerintük ez neveletlenség és csavargás, az a legjobb ha mindig otthon vagyok.
2014. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 6. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem lesz meg a nagy ő (bár ki tudja... :) ) szóval azért sokra ne számíts. :) De nem te vagy a hibás.
2016. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!